Jesteście fanami psiaków? ING przygotowało limitowane karty dla miłośników zwierząt

ING Bank Śląski

ING Bank Śląski we współpracy z agencją MOSQI.TO przygotował akcję dotyczącą adopcji zwierzaków. Opublikowano poradnik dotyczący tego zagadnienia dla nastolatków, w którym znalazły się odpowiedzi na pytania związane między innymi z opieka nad zwierzętami, ale nie tylko. Można też dowiedzieć się, ile kosztuje utrzymanie pupili lub jak przekonać do adopcji rodzica.

ING i karty płatnicze z pieskami

Akcja jest częścią kampanii „Dorośliście? Dorośliśmy.”, w której bank promuje konto Mobi dla młodych i zachęca, aby rodzice otwierali się na samodzielność swoich dzieci. Z tej okazji zaprojektowano także nowe wzory kart, które z pewnością spodobają się młodszym użytkownikom bankowości, ale myślę, że nie tylko. Są one efektem pracy Marii Apolejki z Psich Sucharków. Karty w ofercie limitowanej dostępne są w galerii kart, którą znajdziecie >>tutaj<<. Myślę, że jeśli nie spodobają Wam się karty z pupilami, to w galerii znajdziecie wiele innych, które wyglądają równie ciekawie.

ing

Całej tej kampanii towarzyszy promocja “50 zł na start”. Jeśli otworzycie konto dla dziecka i zapiszecie się do promocji w Moim ING w terminie do 30 września tego roku macie szansę zyskać dodatkowe 50 złotych. Wystarczy przelać minimum 50 złotych ze swojego konta ING na konto dziecka otwarte w promocji.

Źródło: ing.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!