iPad Air 4 ma zadebiutować już w marcu 2021 roku. Co nowego przyniesie ten sprzęt?

iPad Air

iPady to aktualnie najpopularniejsze tablety na rynku. Nikogo zatem nie powinien dziwić fakt, że Apple już pracuje nad kolejnymi generacjami tych urządzeń. Według najnowszych informacji iPad Air 4 zostanie zaprezentowany już w marcu tego roku!

Czego możemy oczekiwać po iPad Air 4?

Co ciekawe w sieci pojawiły się nie tylko informacje o przybliżonej dacie premiery, ale także o samej specyfikacji. Według nich iPad Air 4 ma otrzymać procesor Apple A14. Gigant z Cupertino najprawdopodobniej chce upodobnić swoją nadchodzącą nowość do topowych modeli tabletów z serii iPad Pro. Sugerować nam to może także informacja mówiąca o wsparciu dla klawiatury Magic Keyboard, zastąpieniu złącza Lightning przez USB-C oraz wykorzystaniu czterech głośników stereo.

iPad Air 4 ma zadebiutować już w marcu 2021 roku. Co nowego przyniesie ten sprzęt?
Apple iPad Air 3

iPad Air 4 ma otrzymać wyświetlacz Liquid Retina o przekątnej 11 cala. Nie znamy natomiast rozdzielczości tego ekranu. Co więcej chciałbym, aby Apple zaoferowało fanom marki odświeżanie na poziomie 90 Hz, ale wydaje mi się, że nie zobaczymy tego rozwiązania w tabletach amerykańskiego producenta w przyszłym roku. Na pliki użytkownika przeznaczone zostanie 128 GB, 256 GB lub 512 GB pamięci wewnętrznej. I trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę dobrze.

Zobacz także: Czekasz na nowy telefon od Apple? Premiera iPhone 12 może się opóźnić

Jeśli plotki się potwierdzą to możemy otrzymać naprawdę superwydajny sprzęt, który jednocześnie dostępny będzie w stosunkowo niskiej cenie. iPady Air wprawdzie nie są najtańszymi tabletami w portfolio Apple, ale jednocześnie są zdecydowanie tańsze niż iPady Pro. Sam z niecierpliwością wyczekuje premiery nowości giganta z Cupertino. Już w październiku powinna odbyć się konferencja, na której zobaczymy nowe iPady, ale bez wątpienia nie będą to jedyne sprzęty, które w najbliższym czasie trafią do sprzedaży. Czy amerykańskiej firmie uda się nas czymś zaskoczyć? Tego powinniśmy dowiedzieć się już niedługo!

Na zdjęciu głównym znajduje się Apple iPad Air trzeciej generacji.

Czego oczekujecie po iPad Air 4? Korzystacie na co dzień z tabletów? Czym waszym zdaniem może zaskoczyć nas w przyszłym roku Apple? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!