iPad z wielkim ekranem 12,9″ już na początku 2024

ipad pro iphone

Jak się okazuje, wielki iPad Air 12,9″ nadchodzi i ujrzymy go już na początku 2024 roku.

iPad z ekranem 12,9″

Widocznie ludzie domagają się tabletów z dużymi ekranami. Samsung już oferuje tablety, których wyświetlacze mierzą sobie tyle, co monitory laptopów. Chyba Apple też chce mieć coś dużego, dlatego też zobaczymy iPada z ekranem o przekątnej aż 12,9 cala.

Jak wynika z informacji przekazanych przez analityka Apple Ming-Chi Kuo, już na początku 2024 roku gigant pokaże większego iPada Air o przekątnej aż 12,9 “. Tym samym firma odświeży linię iPadów Air. Wszak ostatnia edycja to była tylko poprawa samej specyfikacji, bez modyfikacji innych podzespołów. Pojawi się też iPad Air o standardowym rozmiarze 10,9”. Masowa produkcja tych tabletów ma ruszyć już na początku 2024 roku.

ipad pro

To jednak nie koniec dużych tabletów od Apple. Następnie pojawi się iPad Pro OLED z ekranami 11 i 13 cali. Tak, 13 cali, czyli niemalże tyle, ile mierzy sobie MacBook Air. Apple zamierza w tablecie zainstalować swój najnowszy chip M3.

Ostatnimi tabletami w 2024 od Apple Mini i iPad klasyczny 11. generacji. Nie wiemy jakie chipy mają zaoferować te modele, ale plotki mówią o Apple M2 oraz A16 Bionic.

Źródło: Apple World

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!