Nowy iPhone oznacza nowe memy!

iphone 11 iphone 11 pro iphone 11 pro max

Przedwczoraj, jak pewnie dobrze wiecie, odbyła się konferencja Apple. Zaprezentowali tam swoje nowe smartfony, iPhone 11, 11 Pro oraz 11 Pro Max. Ich plecki wyglądają dość zabawnie, a to za sprawą ułożenia aparatów. Nie trzeba było długo czekać, by internauci stworzyli całe mnóstwo memów nawiązujących właśnie do nich.

Nowy iPhone pozwoli ci się ogolić w każdej sytuacji!

No spójrzcie tylko na to, naprawdę przypomina to ułożenie głowic w golarce do zarostu.iPhone golarka mem

Wyobraźcie sobie tylko, co to by było, gdyby faktycznie wasz smartfon posiadał taką funkcję. Niestety, raczej to nierealne, by coś takiego powstało w rzeczywistości. Pozostaje nam jedynie użyć nieco wyobraźni…

iPhonechu, wybieram cię!

Zapewne dobrze znacie memy ze zdziwionym Pikachu. A teraz wyobraźcie sobie połączenie aparatów z iPhone’a 11 Pro oraz tego Pokemona. Gotowi? A oto i on, iPhonechu!

iPhone Pikachu mem

“Kiedy dodajesz kolejny aparat, ale nikt nie kupuje twoich telefonów”, cytat może i pasuje do mema, ale coś wątpię, by sprzedaż Apple miała spaść. Jestem pewien, iż mimo braku jakiejś rewolucji w świecie smartfonów, nowe smartfony amerykańskiego giganta będą schodzić jak ciepłe bułeczki.

Nie mogliście nauczyć się przebiegu mitozy na pszyrkę? Apple Wam w tym pomoże!

Mitoza, mejoza, ehh… Dla mnie to czarna magia, nigdy nie potrafiłem się tego nauczyć na biologię. Może gdyby już wtedy wyszły nowe iPhone’y, to szło by mi trochę lepiej. Dlaczego? Spójrzcie, do czego internauci porównali “ewolucję” wyglądu aparatów w iPhone 4s, X oraz 11.

iPhone mitoza

Nie ukrywam, naprawdę się zaśmiałem, jak to zobaczyłem. Może za niedługo nauczyciele biologii będą w ten sposób przedstawiali uczniom przebieg tego procesu?

Aparatów nie ma, ale i tak jest dobrze

Pewnie nasi pełnoletni czytelnicy kojarzą producenta wódki “Wyborowa”. Dzisiaj na ich profilu na Facebooku wstawili całkiem zabawny post.

wyborowa mem

Nawet się uśmiechnąłem, jak to zobaczyłem. Oczywiście, pamiętajcie, alkohol tylko dla osób pełnoletnich, a jak już wypijecie, to nie siadajcie za kierownicę!

iPhone – twoja poręczna kuchenka indukcyjna!

Warto na samym początku zaznaczyć, że to jednak smartfony Huawei z serii Mate 20 zostały tak nazwane po raz pierwszy. Cinema City jednak poszło o krok dalej, przejrzeli najnowszy smartfon Apple na wylot i zobaczyli, że to idealny sprzęt dla agenta 007!

iPhone kuchenka indukcyjna

Aparat to tak naprawdę narzędzie dla szpiega posiadające szereg różnych gadżetów, w tym płyty indukcyjnej. No wiecie, agent też człowiek, tez musi jeść. Co jeśli zgłodnieje w środku misji? No przecież nie będzie łapał przestępców z pustym żołądkiem, co nie?

To były, moim zdaniem, najciekawsze, poniżej macie jeszcze kilka Tweetów z memami

https://twitter.com/johnboscokomedy/status/1171449185150750726

https://www.facebook.com/whysocial/photos/a.166436276853453/1377933292370406/

Który mem rozśmieszył Was najbardziej? Może macie jeszcze jakieś inne, wrzucajcie je w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!