iPhone 13: oficjalna data premiery podana! To już za tydzień

iphone
iPhone 12 Pro

Apple właśnie zaczęło rozsyłać zaproszenia na konferencję, podczas której zaprezentuje nową generację smartfonów iPhone 13. To już za tydzień!

iPhone 13 zostanie pokazany światu już 14 września!

Jeśli czekasz na nowego iPhone’a 13 to mam dla Ciebie dobrą wiadomość! Otóż już 14 września o 19:00 czasu warszawskiego odbędzie się wydarzenie, na którym to Apple zaprezentuje nową serię smartfonów. Co ciekawe, w tym roku spodziewamy się aż czterech odmian: iPhone 13, iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro oraz iPhone 13 Pro Max.

apple iphone 13
(fot. Arun Maini)

Spodziewamy się również premiery innych urządzeń niż smartfony. Całkiem możliwe, że gigant pokaże także Apple Watcha nowej generacji, który – według plotek – może być sterowany za pomocą podmuchu. Mało tego, jego design ma przypominać iPhone’a 12 (i zarazem 13, który to będzie czerpał wzorce z poprzednika). Apple również dynamicznie rozwija swoje usługi, a więc i tutaj możemy oczekiwać czegoś ciekawego.

Tak jak wspomniałem wcześniej, konferencja Apple odbędzie się już 14 września o 19:00. Transmisja zapewne będzie dostępna w wielu kanałach, w tym na YouTube.

Źródło: Arun Maini

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!