iPhone SE 2 może pojawić się na rynku już w marcu!

iPhone SE 2 może pojawić się na rynku już w marcu!

Pamiętacie jeszcze iPhone SE, który zadebiutował w 2016 roku? Smartfon ten okazał się prawdziwym hitem sprzedażowym. Od dłuższego czasu w sieci pojawiają się plotki mówiące, że już w tym roku Apple zaprezentuje światu drugą generację budżetowego smartfona. Wszystko wskazuje na to, że premiera odbędzie się już w marcu!

iPhone SE 2 to coś na co czekaliśmy?

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Apple już uruchomiło próbną produkcję iPhone SE 2. Teraz wszystko wskazuje na to, że próba się udała i sprzęt ten działał tak jak powinien. Evan Blass, osoba znana z publikacji wielu przedpremierowych przecieków, które następnie okazują się rzeczywistością, twierdzi, że premiera nadchodzącej nowości giganta z Cupertino odbędzie się już w marcu tego roku. I może mieć to sens. To w pierwszym kwartale inni producenci będą wydawać na rynek swoje flagowce i mocniejsze średniaki. Oczywiście iPhone SE 2 flagowcem nie będzie, ale Apple może przyciągnąć wzrok wielu osób, które nie chciałyby wydawać aż tak dużych kwot na iPhone 11, 11 Pro czy 11 Pro Max.

iPhone SE 2 może pojawić się na rynku już w marcu!

Co wiemy na temat specyfikacji? Według wcześniejszych plotek iPhone SE 2 (lub też iPhone 9, ponieważ nazwa nadal pozostaje tajemnicą) ma wyglądać dokładnie tak samo jak iPhone 8. Za wydajność będzie odpowiedzialny procesor Apple A13. I tak naprawdę sam gigant z Cupertino planuje, że sprzęt ten będzie hitem sprzedaży, ponieważ chce produkować od 2 do nawet 4 milionów sztuk miesięcznie.

Zobacz także: Apple szuka w Polsce inżyniera do rozwoju Siri. Czyżby nadchodził język polski?

Co z ceną? Tutaj także możemy opierać się jedynie na plotkach i przeciekach. Niemniej jednak iPhone SE 2 ma być, przynajmniej jak na urządzenia Apple, sprzętem budżetowym. Według nieoficjalnych informacji cena ma być niższa niż 3000 juanów czyli około 1670 zł. Jeśli faktycznie tak będzie to bez wątpienia smartfon ten będzie cieszyć się gigantyczną popularnością na całym świecie.

Czekacie na premierę iPhone SE 2? Czego oczekujecie po tym urządzeniu? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!