iQOO 11S z taką specyfikacją techniczną może być smartfonem wręcz idealnym!

iqoo-11s-specyfikacja-techniczna

Smartfony submarki iQOO, vivo niemal od zawsze cechowały się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Nie inaczej będzie w przypadku nadchodzącego iQOO 11S, którego specyfikacja techniczna zapowiada się naprawdę interesująco. Oto, co już wiemy na jego temat.

iQOO 11S – prawdopodobna specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna nadchodzącego smartfonu iQOO prezentuje się na papierze naprawdę zjawiskowo. Przede wszystkim smartfon ma być wyposażony w procesor znany z Galaxy S23 Ultra, czyli podkręconą wersję Snapdragona 8 Gen 2. Jeśli plotki się potwierdzą, to smartfon oferować będzie procesor składający się z jednego rdzenia Cortex-X3 o taktowaniu 3.36 GHz, dwóch rdzeni Cortex-A715 o taktowaniu 2.8 GHz, dwóch rdzeni Cortex-A710 o taktowaniu 2.8 GHz oraz trzech rdzeni Cortex-A510 o częstotliwości taktowania na poziomie 2.0 GHz.

iQOO 11S - specyfikacja techniczna
iQOO 11 (fot. producenta)

Front zostanie prawdopodobnie zagospodarowany przez wyświetlacz Samsung E6 wykonany w technologii AMOLED i cechujący się przekątną 6,78 cala. Ponadto na wyposażeniu znaleźć się ma 50 Mpx aparat główny z matrycą Sony IMX886V z optyczną stabilizacją obrazu (OIS). Jeśli chodzi natomiast o wersje pamięciowe, to maksymalny wariant ma posiadać 1 TB pamięci wbudowanej. Na koniec należy jeszcze dodać, że omawiany model oferować będzie akumulator o pojemności 4700 mAh z ładowaniem przewodowym o mocy 200 W.

Pozostała część parametrów póki co pozostaje tajemnicą, ale należy przyznać, że dotychczasowe plotki prezentują się naprawdę interesująco. Nieoficjalnie mówi się, że iQOO 11S oficjalnie zadebiutuje na rynku już na początku lipca. 

Źródło: Twitter (@Craz_review)

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!