iQOO Neo 855 zadebiutuje już 24 października

iQOO Neo 855 zadebiutuje już 24 października

W marcu tego roku firma Vivo zaprezentowała pierwszego smartfona swojej nowej submarki – iQOO, która skupia się przede wszystkim na tworzeniu wydajnych smartfonów dla graczy. Dotychczas na rynku pojawiło się już kilka ciekawych modeli, a już wkrótce na rynku zadebiutować ma model Neo 855. 

Specyfikacja iQOO Neo 855

Na temat samej specyfikacji nie wiemy zbyt wiele, ale pewnym jest, że sercem nowego smartfona iQOO będzie procesor Qualcomm Snapdragon 855 z układem graficznym Adreno 640, który ma być wspierany przez 8 GB pamięci RAM. Najnowsze informacje sugerują, że może to być pierwszy model Vivo z Androidem 10 na pokładzie. Specyfikację uzupełnić ma wyświetlacz o rozdzielczości Full HD+ oraz 256 GB pamięci wbudowanej. Najnowsze zdjęcia tego modelu sugerują, że wyświetlacz będzie miał wycięcie w kształcie kropli wody oraz potrójny aparat na tylnym panelu. Sam design będzie podobny do tego, znanego z IQOO Neo. 

iQOO Neo 855 w testach

Wiemy także, że model ten w teście AnTuTu uzyskał 477,016 punktów, co jest wynikiem nieco wyższym niż w przypadku innych modeli z tym procesorem. W Geekbench Neo 855 zdobył 2758 punktów w testach jednordzeniowych oraz 6419 punktów w testach wielordzeniowych. 

Więcej informacji na temat iQOO Neo 855 powinniśmy poznać w najbliższych dniach przed prezentacją. Póki co, najnowszy smartfon Vivo prezentuje się przyzowicie. 

Co Wy sądzicie na temat tego modelu? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!