Jabra Elite Active 75t oraz Jabra Elite 45h oficjalnie zaprezentowane na targach CES 2020 w Las Vegas

Jabra Elite Active 75t oraz Jabra Elite 45h oficjalnie zaprezentowane na targach CES 2020 w Las Vegas

Jabra jest marką znaną z konsumenckich oraz biznesowych rozwiązań dźwiękowych. Na targach Consumer Electronic Show 2020 w Las Vegas producent ten pokazał światu dwie nowości czyli słuchawki nauszne oraz dokanałowe. Oba modele wydają się naprawdę ciekawymi sprzętami!

Jabra Elite 45h

Pierwsza z nowości firmy Jabra czyli nauszne słuchawki bezprzewodowe mają wyróżniać się wyjątkowo długim czasem pracy na jednym ładowaniu wynoszącym maksymalnie 40 godzin. Co więcej wystarczy 15 minut ładowania, aby móc cieszyć się ulubioną muzyką przez kolejne 8 godzin. Nie zabrakło także wsparcia dla funkcji Jabra MySound. Oprogramowanie to zostało stworzone w celu optymalizacji i personalizacji wrażeń dźwiękowych w oparciu o indywidualne profile słuchowe użytkownika. Producent reklamuje swoją nowość jako najlepszy wybór do 100 dolarów. Koszt zakupu modelu oznaczonego jako Elite 45h wynosi właśnie 99 dolarów czyli około 380 zł.

Mobilność to nic innego jak codzienność dla dzisiejszych konsumentów. Konieczność podróży z domu do pracy i z powrotem, dojazdy na spotkania, załatwianie licznych spraw – styl życia sprawia, że dobra jakość muzyki i połączeń podczas podróży jest koniecznością. Z przyjemnością przedstawiamy całkowicie nowe Elite 45h, które zostały zaprojektowane z myślą o potrzebie mobilności i jako pierwszy produkt z portfolio zostały wyposażone w nową funkcję personalizacji MySound. Wykorzystaliśmy wieloletnie know-how w dziedzinie audio, aby stworzyć najbardziej mobilne, trwałe, potężne, a zarazem kompaktowe słuchawki, które są tak lekkie w ręku, jak i dla portfela! – mówi René Svendsen-Tune, CEO w Jabra.

Jabra Elite Active 75t oraz Jabra Elite 45h oficjalnie zaprezentowane na targach CES 2020 w Las Vegas

Dźwięk wydobywa się z membrany o średnicy 40 mm. Jabra zadbała także o dwa mikrofony wykorzystywane zarówno do połączeń głosowych jak i do rozmów z asystentem głosowym, którego możemy wybudzić dedykowanym przyciskiem. Komunikacja ze smartfonem odbywa się natomiast poprzez Bluetooth 5.0. Słuchawki mają zapewnić także sporą mobilność za sprawą wagi wynoszącej zaledwie 170 g.

Jabra Elite Active 75t

Druga z nowości została stworzona, aby wspierać aktywny tryb życia. Same kopułki są o aż 22% mniejsze niż poprzednia generacja czyli Elite Active 65t. Jabra Elite 75t jest w stanie pracować na jednym ładowaniu przez 7,5 godziny, a pokrowiec, który pełni także rolę banku energii wydłuża ten czas do 28 godzin. Tutaj także zadbano o funkcję MySound, ale ta zostanie dodana w aktualizacji oprogramowania w drugim kwartale tego roku. Dodatkowo w podobnym okresie producent doda także funkcję MyControls, która zapewni możliwość korzystania z pojedynczej słuchawki i programowanie przycisków. Nie zabrakło także certyfikatu wodoodporności IP57. Słuchawki te zostały wycenione na 99 dolarów (ok. 380 zł).

Co myślicie o nowościach firmy Jabra? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!