Jak za darmo korzystać z YouTube Premium?

youtube premium rootblog

Tego miejsca w Internecie nie trzeba nikomu przedstawiać, setki a może nawet miliardy użytkowników codziennie odtwarza swoje ulubione piosenki lub ogląda innych twórców. I chociaż w tle mogą denerwować reklamy to ja znalazłem sposób na to, aby za darmo korzystać z YouTube Premium nawet do 8 miesięcy za kilka minut prostej aktywacji.

Wykorzystałem dostępną promocję na YouTube Premium

Jedną z największych jest ta od Samsunga. Kupując przeróżne smartfony możemy za darmo korzystać z YouTube od 2 do 4 miesięcy. Wszystko zależy od tego, jaki model firmy Samsung posiadamy. Proces aktywacji samej usługi jest naprawdę prosty. Producent opisał go dokładnie na swojej stronie wskazując wszystkie modele warunki oraz zasady korzystania z YouTube Premium. Z oferty skorzystamy od 1.03.2023 do 1.03.2024 i tu zaskoczenie, ponieważ udało mi się dokonać kolejnej aktywacji. Producent deklaruje czas aktywacji do 1.04.2024 roku. Taka sytuacja daje nam jeszcze trochę czasu, aby aktywować darmowego YouTube na 4 miesiące. To gratka dla wielu osób, które z pewnością nie wiedzą lub zapomnieli o tej możliwości.

Jak za darmo korzystać z YouTube Premium?
fot.Samsung.com

Usługę można aktywować bardzo szybko mnie zajęło to 2 minuty i już mogę cieszyć się z darmowej treści na popularnej filmowej platformie. Warto zaznaczyć, że mnie udało się skorzystać z promocji przez równe 8 miesięcy. Ta promocja naprawdę działa i nie trzeba tu za bardzo kombinować. Wystarczy nam wybrany smartfon, konto Google (ważne, aby nie było na nim wcześniej aktywacji YouTube Premium Samsung) i podanie formy rozliczenia. W moim przypadku udało się dokonać aktywacji na dwóch odrębnych modelach Galaxy S. Posiadałem dwa kotna Google (na pewno każdy ma taką “spamową” skrzynkę) oraz swoje główne konto. Jako formę rozliczenia, której wymaga dostawca wybrałem dopisanie kwoty do rachunku operatora (dostępne są także inne opcje). Jest to obowiązkowe działanie, ponieważ po skończonej subskrypcji od Samsunga rozpocznie się naliczanie opłat. Oczywiście dostaniemy powiadomienie w tej sprawie, aby w stosownym czasie dokonać anulowania usługi lub zaakceptować dalsze odpłatne korzystanie.

Jak za darmo korzystać z YouTube Premium?
YouTube Premium Samsung

Aktywacja usługi od razu przenosi nas w świat filmów i muzyki bez reklam. Każdy użytkownik platformy YouTube na pewno chętnie aktywuje swoje urządzenia. Pytanie czy pamiętają o takich możliwościach? Bardzo często użytkownicy zapominają, że po zakupie nowego flagowca lub innego urządzenia mogą skorzystać z YouTube bez opłat. Obserwując program Samsunga stwierdzam, że od początku jego rozpoczęcia można było korzystać w 100% za darmo z usługi YouTube. Jak to zrobić? To proste, wystarczy znaleźć wśród rodziny np. rodziców mających modele Galaxy S lub wyższy model, znajomych dodatkowe urządzenia i aktywować je na nowych adresach e-mail. W ten sposób z programu YouTube Premium Samsunga można korzystać nawet przez 12 miesięcy. Ja skorzystałem 8 i jestem przykładem, że jest to w pełni możliwe. Już teraz zachęcam do aktywacji, ponieważ macie ograniczony czas (do 1.04.2024r). Samsung po tym czasie zablokuje świetną promocję, chyba że…

YouTube Premium na nowo?

Samsung zdecyduje się przedłużyć swoją ofertę. Przypomnijmy, że nie jest to pierwsza taka promocja. Koreański producent lubi zaskakiwać swoich klientów oferując im tego typu niespodzianki. Nie możemy wykluczyć, że nowa promocja także obejmie najnowsze smartfony Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra. Tym bardziej że zakopane głęboko w Internecie informacje wskazują, że były takie plany. Czy usługa YouTube Premium na Samsung Galaxy S24 Ultra będzie dostępna? Tu ciężko odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie, ale niektórzy użytkownicy skarżą się, że producent deklarował takie działania, które zostały wycofane po złożeniu zamówień w przedsprzedaży na model S24 Ultra.

Jak za darmo korzystać z YouTube Premium?
fot.r1.community.samsung.com

Nie oglądając się na to co Samsung może zrobić dla nowych smartfonów cieszmy się tym, co mamy, bo dostęp do YouTube Premium dla większości smartfonów możliwa jest aktywacja do 1.04.2024 roku. W moim przypadku datą zakończenia będzie 10.07.2024 r. Promocja jest naprawdę fajna, bo oszczędzamy na niej około 104 zł na 4 miesiącach. W przypadku innych modeli (średnia półka) uzyskamy tylko 2 miesiące. Listę dostępnych smartfonów znajdziemy bezpośrednio pod tym linkiem, ale pamiętajmy, że nie ma na niej kilka modeli (np. Galaxy Z Flip 5 lub Fold 5), na których również uruchomicie promocje od firmy Samsung. Dajcie znać w komentarzach czy udało się Wam dokonać aktywacji YouTube Premium. Mnie tak i w końcu mogę oglądać ulubione filmy bez reklam.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!