Już niedługo Apple może zaprezentować nowy model Powerbeats Pro

Już niedługo Apple może zaprezentować nowy model Powerbeats Pro

W marcu Apple zaprezentowało światu słuchawki Powerbeats 4 czyli sportowe dokanałówki Bluetooth. W sprzęcie tym znajdziemy jednak przewód łączący obie słuchawki, a rozwiązanie to nie wszystkim użytkownikom przypada do gustu. O fanach słuchawek TWS gigant z Cupertino także nie zapomina!

Odświeżony wariant Apple Powerbeats Pro

Tak naprawdę na temat słuchawek tych nie wiemy zbyt wiele. Niemniej jednak wszystko wskazuje na to, że amerykański producent faktycznie pracuje nad tego typu sprzętem i już niedługo może wprowadzić go na rynek. Nowe słuchawki Powerbeats Pro zostały już w połowie kwietnia odnalezione w bazie danych FCC. Teraz urządzenia o nazwie kodowej A2453 oraz A2454 zostały odnalezione w SIRIM czyli w urzędzie certyfikacji Malezji. Najprawdopodobniej oznaczenia te odnoszą się do prawej i lewej słuchawki.

Już niedługo Apple może zaprezentować nowy model Powerbeats Pro
Grafika umieszczona we wniosku certyfikacyjnym w bazie danych FCC

Podobnie sytuacja wyglądała przed premierą dostępnego już na rynku Apple Powerbeats Pro. Wtedy też certyfikację otrzymały aż trzy urządzenia – A2047, A2048 oraz A2078. Dotyczyło to lewej oraz prawej słuchawki i obudowy, która pełni także rolę banku energii. Na temat specyfikacji nadchodzącej nowości Apple tak naprawdę nie wiemy nic. Bez wątpienia będą to słuchawki TWS. Gigant z Cupertino reklamuje Powerbeatsy Pro jako sprzęt przeznaczony dla osób aktywnych i zapewne podobnie będzie z ulepszoną wersją tego urządzenia. Jednocześnie nie spodziewałbym się jakiejś rewolucji, a jedynie ewolucji.

Zobacz także: Apple w końcu prezentuje słuchawki Powerbeats 4!

Co ciekawe, przynajmniej według plotek, nowy model Powerbeats Pro miałby kosztować 249,95 dolarów (ok. 1050 zł) czyli dokładnie tyle co wariant, który już jest dostępny na rynku. To oznacza, ze nadchodząca nowość mogłaby po prostu zastąpić aktualny model. Bardzo możliwe, że już niedługo poznamy więcej informacji na temat nadchodzącej nowości giganta z Cupertino. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości i czekać na kolejne doniesienia na ten temat!

Co myślicie o słuchawkach TWS? A może korzystacie z Powerbeatsów Pro? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!