Świetna promocja filmu Bad Boys (4) Ride Or Die w Internecie. Z pomocą przychodzi znany tiktoker Khaby Lame

Bad Boys

Sposoby promowania produktów, filmów w sieci jest naprawdę dużo. Czasami okazuje się, że najprostsze działania są kluczem sukcesu. Nadchodząca część filmu Bad Boys o tytule Ride Or Die przedstawia naprawdę świetny pomysł na swoją promocję. Pomaga w tym jedna z najbardziej znanych gwiazd mediów społecznościowych. Filmiki są proste i typowe w stylu Khaby’ego.

Will Smith, Martin Lawrence i Khaby Lame wspólnie promują Bad Boys Ride Or Die

Z pewnością wielu z Was miało widziało już dość nietypowe filmiki na Instagramie lub TikToku Khaby’ego Lame? Internetowy twórca znany jest z tego, że pokazuje jak w prosty sposób można wykonać pewne czynności. Jego filmiki są odpowiedzią na różne niezrozumiałe działania ludzi (np. zamiast odkręcić butelkę z wodą, ktoś ją przecina na pół). Właśnie licznymi filmikami włoska gwiazda mediów społecznościowych podbija cały Internet. Dostrzegło to wielu subskrybentów, ponieważ Lame na kanale YouTube ma prawie 9 mln subskrypcji. Do tego do chodzą inne media, gdzie ilość obserwujących naprawdę robi wrażenie. Internetowego twórcę dostrzegli również amerykańscy aktorzy Will Smith i Martin Lawrence, których z pewnością nie trzeba Wam przedstawiać. W ten sposób rozpoczęła się współpraca mająca na celu promocję nowego filmu Bad Boys Ride Or Die. Warto zaznaczyć, że nie jest to jedyny filmik. Zapraszam na kanał twórcy.

Na powyższym filmiku widzimy jak dwóch aktorów (grających policjantów jakby ktoś nie oglądał żadnej części Bad Boys) próbuje otworzyć drzwi. Panowie mimo wszelkich prób (nawet próba kopnięcia) wpadają na pomysł, aby użyć policyjnego tarana. Podejmując próbę tego działania liczą do trzech wykonując zamachy. W trakcie ich odliczania wchodzi Khaby Lame co wprawia aktorów w zaskoczenie. W tym momencie internetowy twórca podchodzi i zabiera panom taran odstawiając go na bok i otwiera drzwi bez użycia siły lub kopnięcia prezentując policjantom, że wystarczyło użyć zamka w drzwiach – proste i logiczne. Są to typowe działania Khaby’ego, które skupiają się na rozwiązywaniu codziennych problemów za pomocą łatwiejszych rozwiązań. Po co wywarzać drzwi i szarpać się z nimi jak można je po prostu otworzyć. W tle słyszymy typową piosenkę dla filmu Bad Boys dostępną pod tym linkiem.

Kiedy premiera filmu Bad Boys Ride Or Die?

Zapowiedzi w Internecie oraz na kanałach YouTube pokazują, że Bad Boys 4 obejrzymy już 7 czerwca w kinach. Twórcy w porozumieniu z aktorami już od dłuższego czasu promują film, ale współpraca Khaby Lame z głównymi aktorami filmu naprawdę zachęca. Ja już czekam na premierę, która na pewno będzie cieszyła się sporym zainteresowaniem.

Akcja Bad Boys: Ride Or Die koncentruje się wokół Mike’a Lowreya (Will Smith) i Marcusa Burnetta (Martin Lawrence), którzy wyruszają na niebezpieczną misję mającą na celu oczyszczenie imienia zmarłego kapitana policji po tym, jak zostaje on wciągnięty w sprawę kartelu narkotykowego. Czy to się uda? Tego dowiemy się w dniu premiery.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!