Kiwi Browser powraca i to z szybkimi aktualizacjami!

kiwi browser

Kiwi Browser to wbrew pozorom wyjątkowa przeglądarka internetowa. Jest to przerobione Chromium, które oferuje wiele ważnych funkcji – w tym obsługę wtyczek. Przez długi czas projekt nie był rozwijany, a przynajmniej niewiele o tym wiedzieliśmy. Aż do teraz, bowiem autor właśnie wydał dużą aktualizację!

Kiwi Browser z wielką aktualizacją!

Kiwi Browser to przeglądarka na swój sposób wyjątkowa. Cechuje się wieloma udogodnieniami, w tym wbudowanym trybem nocnym (wymusza tryb ciemny na wszystkich stronach) oraz obsługą wtyczek, co jest wręcz ewenementem. Z tego też powodu pozwala na wygodne blokowanie reklam, korzystanie z menedżera haseł czy pobieranie wszystkich obrazków w formacie .png.

Kiwi Browser

Niestety, całkiem długo przeglądarka nie była rozwijana i bazowała na przestarzałym Chromium 77. Teraz jednak się to zmienia! Otóż już w Sklepie Google Play znajdziemy aktualizację, która przede wszystkim wnosi nową bazę – Chromium 93, która jest bezpieczniejsza i szybsza. Ponadto deweloper poprawił blokowanie reklam i tryb nocny.

Niezależnemu, pojedynczemu deweloperowi ciężko jest utrzymać cykl wydawniczy Chromium. Z tego też powodu autor przygotował zestaw specjalnych narzędzi o nazwie Kiwi Next , które w ogromnym stopniu automatyzują uaktualnienia bazy. To też sprawia, że użytkownicy zawsze będą korzystać z nowego oprogramowania wyposażonego w najnowsze zabezpieczenia.

Z jakiej przeglądarki internetowej korzystacie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: XDA-Developers

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!