Klasyki Disneya w Gamebillet za bardzo niską cene – nie czekaj!

Klasyki Disneya w Gamebillet za bardzo niską cene - nie czekaj!

Pamiętacie czasy, kiedy ekran komputera ważył więcej niż walizka, a jego wielkość przekraczała rozmiary biurka? Właśnie macie okazje wrócić myślami do tych czasów. Już teraz portal Gamebillet oferuje wam klasyki Disneya za drobne pieniądze.

Jakich tytułów możemy spodziewać się na promocji?

Gamebillet daje nam możliwość zakupu dosyć sporej ilości oldschoolowych gier, w które napewno każdy z was miał okazje kiedyś zagrać. Jeśli tak jak ja, lubicie czasem powspominać stare czasy, bankowo znajdziecie tutaj coś dla siebie.

Klasyki Disneya w Gamebillet za bardzo niską cene - nie czekaj!

Nie przeciągając, oto co spotka was na promocji.

  • Escape from Monkey Island 5,48 zł
  • The Curse of Monkey Island‌ – oprócz pierwszych części tej gry możemy dostać też na tej promocji jej drugą część – 5,48 zł
  • The Secret of Monkey Island: Special Edition‌ 7,93
  • Monkey Island 2 Special Edition: LeChuck’s Revenge‌ 7,93
  • Sam & Max Hit the Road‌ 4,77
  • Disney’s Hercules‌ 4,77
  • Disney’s The Jungle Book‌ 9,67
  • Pirates of the Caribbean : At World’s End – która była zdecydowanie moją ulubioną grą z wszystkich wymienionych tytułów-‌ 16,35
  • Maniac Mansion‌ 4,77

Mało tego, będą również takie tytuły jak:

Komplet Alladin i Lion King za jedyne około 24zł, LucasArts Adventure pack który będzie zawierał: Indiana Jones and the Fate of Atlantis, Indiana Jones and the Last Crusade, LOOM I The Dig za jedyne 9zł oraz Monkey Island: Special Edition zawierający: Monkey Island 2 Special Edition: LeChuck’s Revenge I The Secret of Monkey Island: Special Edition za 15zł.

Klasyki Disneya w Gamebillet za bardzo niską cene - nie czekaj!

Opinia opinii nie równa.

Według mnie jest to bardzo fajna promocja dla fanatyków nostalgii. Jestem osobą, która jak patrzy na te gry to kręci jej się łezka w oku. Chociaż spotkałam się też z opinią na temat tego, że ludzie uważają, że gra w te tytuły na nowszym sprzęcie nie będzie już tym samym uczuciem co kiedyś. Ja tej opinii nie popieram, sama z chęcią wrócę do Piratów i Alladyna, zwłaszcza, że są to ceny, które nie sprawią nam dziury w portfelu. No cóż, każdemu jeszcze nikt nigdy nie dogodził.

Jak wam się podoba promocja na Gamebillet, planujecie zakup któregoś z tytułów?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!