Strona główna Promocje Kolejna wyprzedaż błyskawiczna na Mi-home.pl. Tym razem czas na Amazfit BIP!

Kolejna wyprzedaż błyskawiczna na Mi-home.pl. Tym razem czas na Amazfit BIP!

-

Już w najbliższy poniedziałek, 12 listopada, rozpocznie się kolejna wyprzedaż błyskawiczna na Mi-home.pl. Rozważaliście zakup Xiaomi Amazfit BIP? Teraz nadarza się idealna okazja na zakup w rewelacyjnej wręcz cenie!

Prawdziwa okazja?

Cena zegarka zostanie obniżona z 329 zł na 259 zł. Cała akcja rabatowa rozpocznie się 12 listopada o godzinie 10.00 i potrwa do północy lub do wyczerpania zapasów. Patrząc jednak na cenę urządzenia spodziewałbym się tego drugiego scenariusza. Amazfit BIP jest jednym z najtańszych smartwatchy wyposażonych w GPS, a co za tym idzie cieszy się on ogromną popularnością w naszym kraju. Zegarek będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: białym, czerwonym oraz zielonym. Oczywiście urządzenie da się kupić taniej z nieoficjalnej dystrybucji czy w Chinach, ale wtedy możemy zapomnieć o gwarancji realizowanej przez oficjalny serwis Xiaomi w naszym kraju.

amazfit bip mi-home.pl wyprzedaż (3)

Czym wyróżnia się Amazfit BIP?

Przede wszystkim ceną. Ciężko znaleźć coś co może dorównać parametrom za podobną kwotę, a opinie posiadaczy tego zegarka są wyjątkowo dobre. Ogromną zaletą jest czas pracy na baterii, który może wynieść, przy wyłączonym GPSie, nawet 45 dni. W stanie gotowości Xiaomi Amazfit BIP może działać do czterech miesięcy. Jednocześnie urządzenie to jest niezwykle lekkie – waży zaledwie 32 gramy, a co za tym idzie po chwili nie będziemy czuli go na swoim nadgarstku. Oczywiście nie zabrakło modułów GPS i GLONASS zapewniających dokładną lokalizację. Smartwatch umożliwia pomiar pulsu (za pomocą czujnika optycznego), a także analizę snu. Ponadto mamy możliwość korzystania z kompasu oraz barometru.

amazfit bip mi-home.pl wyprzedaż (1)

Dla wielu osób ogromną zaletą będzie wyświetlanie powiadomień o połączenia i wiadomościach przychodzących na sparowanego smartfona, a także powiadomienia z aplikacji. Jest to wyjątkowo przydatne w sytuacjach gdy nie możemy wyciągnąć telefonu z kieszeni czy torby, a nie chcemy by cokolwiek nas ominęło. Obsługa odbywa się za pomocą dedykowanej aplikacji Mi Fit oraz kolorowego wyświetlacza o przekątnej 1,28 cala pokrytego szkłem Gorilla Glass trzeciej generacji. Czy w cenie 259 zł znajdziemy coś ciekawszego niż Amazfit BIP? Może być bardzo ciężko. Na rynku dostępne jest wiele produktów innych chińskich firm, które często są nawet tańsze, ale nie oferują one takiej jakości i mnogości funkcji. Bez wątpienia jest to świetna okazja!

Zamierzacie skorzystać z błyskawicznej wyprzedaży przygotowanej przez Mi-home.pl? Czekamy na komentarze!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej