Konferencja Nintendo za nami! Co nas czeka?

Konferencja Nintendo za nami! Co nas czeka?

Dla tych, którzy z różnych przyczyn nie byli w stanie oglądać dzisiejszej konferencji, przedstawiam najnowsze tytuły, które już prawdopodobnie w 2021 roku, o ile nic się nie przesunie, będziemy mogli zakupić na konsole Nintendo Switch.

Czego możemy się spodziewać po Nintendo?

Jako chyba fanka Nintendo Switch numer jeden z niecierpliwością czekałam na dzisiejszy (17.09) live z konferencji. Pierwszy zwiastun jaki mogliśmy zobaczyć to Monster Hunter: Rise – osobiście nie mogę się doczekać! 26 marca zapowiedziana jest premiera – czekamy! Następnie pojawił się Monster Hunter Stories 2, który również był miłym zaskoczeniem. Kolejny tytuł był grą fitness – Fitness Boxing 2 – z zupełnie nowymi trenerami – raczej nie moje gusta. Disgaea 6 to kolejna gra, która idzie w towarzystwie z bardzo fajną promocją, jaką jest możliwość gry w Disgaea 5 za darmo dla członków Nintendo Switch Online!

Konferencja Nintendo za nami! Co nas czeka?

Gry, gry i jeszcze więcej gier!

Oprócz pierwszych niespodzianek, jakie sprezentowało nam Nintendo spodziewać możemy się również takich gier jak: Supergiant game, Balan Wonderworld – bardzo sposobem gry przypominająca mi najnowszego Mario. Oprócz tego jeszcze: Rune Factory 5(bajkowe RPG) oraz ostatni zapowiedziany dzisiaj tytuł, który wywołał niemałe poruszenie: Ori And the Will of the Wisps.

Konferencja Nintendo za nami! Co nas czeka?

Podsumowując..

Live nie trwał zbyt długo, osobiście spodziewałam się większego “boom”. Mimo wszystko jest sporo tytułów, które z pewnością trafią w moje ręce jak tylko wyjdą – nie mogę się doczekać! Nintendo największą uwagę poświęciło serii Monster Hunter, z czego jestem bardzo zadowolona, ponieważ na ten tytuł czekałam najbardziej. Większość gier zapowiedzieli na przełomie marca, jednak z mocnym naciskiem na możliwe obsunięcie z powodu pandemii. Ceny gier nie zostały jeszcze oficjalnie podane.

A wam jak podobał się live? Oglądaliście? Która gra najbardziej przypadła wam do gustu?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!