Konsola MadBox ewoluuje każdego dnia. Powoli tracę wiarę w ten projekt…

madbox 1

MadBox ma być urządzeniem, które całkowicie odmieni rynek konsol. Twórcy Project CARS, odpowiedzialni za produkcję MadBoxa, zaprezentowali na Twitterze nowe rendery mające przedstawiać ostateczny wygląd produktu. 

Czy MadBox kiedykolwiek trafi do sprzedaży?

Na Twitterze Iana Bella pojawiały się liczne rendery mające przedstawiać wygląd nowej konsoli Slightly Mad Studios. Firma czekała na opinie samych zainteresowanych klientów i dopiero teraz opublikowała grafiki, które rzekomo mają przedstawiać ostateczny wygląd konsoli. Wygląda ona całkowicie inaczej niż to co mogliśmy zobaczyć wcześniej. Oczywiście nadal wygląd znacznie odbiega od innych konsol dostępnych na rynku, ale nie jest on już tak futurystyczny jak poprzednie koncepcje. Ian Bell, prezes Slightly Mad Studios, uważał, że pokazane na początku stycznia rendery były zbyt krzykliwe i nie każdemu mogły przypaść one do gustu.

https://twitter.com/bell_sms/status/1083557926944423936

MadBox ma otrzymać także wyświetlacz umiejscowiony na froncie, który będziemy mogli w pełni spersonalizować. Zmianie ulec będą mogły także kolory podświetlenia. Producent chce zrobić wszystko aby sami użytkownicy mogli dostosować konsolę pod swoje wymagania. Co więcej urządzenie będzie w stanie pracować zarówno w poziomie, w pionie jak i wisząc na ścianie (na przykład pod podwieszonym telewizorem).

madbox 2

Zobacz też: Konsola od twórców Project Cars ma być konkurencją dla PlayStation 5 i nowego Xboxa

Premiera konsoli twórców Project CARS ma odbyć się w ciągu najbliższych trzech lat. Już teraz jesteśmy zapewniani o tym, że będzie to przełomowe urządzenie, które pozostawi daleko w tyle rozwiązania Sony czy Microsoftu. Pamiętajmy jednak o tym, że trzy lata to bardzo długi okres w świecie technologii. Inni producenci nie będą stali w miejscu tylko będą nieustannie się rozwijać w celu doskonalenia swoich produktów. Bez wątpienia nowa konsola byłaby czymś wyjątkowo ciekawym. Konkurencja w każdym segmencie rynku jest czymś pozytywnym dla użytkowników, ponieważ producenci prześcigają się w rozwoju technologii, a także licznych promocjach. Miejmy nadzieję, że MadBox doczeka się swojej premiery, a nie pozostanie jedynie renderem.

madbox 3

Co myślicie o MadBoxie? Czekacie na jego premierę? Czy waszym zdaniem urządzenie to ma szansę zdobyć prawdziwą popularność? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!