Lidl. Tanie i ciekawe słuchawki do kupienia

Lidl
(fot. Lidl)

Jak się okazuje, do Lidla wraca promocja na słuchawki. Wybór jest całkiem ciekawy, bowiem mowa tu zarówno o urządzeniach bezprzewodowych, jak i przewodowych.

Lidl: słuchawki do kupienia taniej

Lidl rusza ze sprzedażą słuchawek. Pierwszym modelem są słuchawki nauszne Bluetooth marki Silvercrest. Producent deklaruje czas pracy do 16 godzin, a także obsługę asystentów głosowych Siri i Google Assistant. Słuchawki charakteryzują się także złączem AUX oraz złączem microUSB do ładowania. Jest też funkcja głośnomówiąca, zintegrowany mikrofon oraz panel do obsługi.

Słuchawki Silvercrest wyceniono na 99 złotych. Jak na słuchawki nauszne jest to cena całkiem dobra, ale obecność starego portu microUSB i niezbyt długi czas pracy na baterii trochę rażą. Propozycja Lidla może nie być taka zła, ale my rekomendujemy wybranie innego modelu w tej cenie, na przykład Edifier W600BT lub MOZOS M700BT.

Kolejne na liście są słuchawki przewodowe, douszne marki Philips. Producent do zestawu dorzuca 3 wymienne gumki, a kabel mierzy sobie 1,2 m długości. Oczywiście słuchawki są zakończone złączem Jack 3,5 mm, co gwarantuje zgodność “jeszcze” z niektórymi smartfonami oraz ze Steam Deckiem czy kontrolerem od Xboksa. Warto dodać, że słuchawki ważą zaledwie 12 g.

Słuchawki Philips (fot. Philips)
Słuchawki Philips (fot. Philips)

Sprzęt wyceniono na 49,99 złotych, co wydaje się być ceną rozsądną. Niestety, Lidl nie podał modelu słuchawek, ale są to chyba E4105BK/00 dostępne na Amazonie. Tam cena wynosi 75,01 PLN, czyli zauważalnie więcej. Warto dodać, że cieszą się na Amazonie dosyć dobrą opinią, to znaczy przeważają oceny 5/5 (57% całości), ale nie brakuje też nieco słabszych opinii (22% wystawionych ocen to 4/5). Jak za 5 dyszek, to okazja wydaję się być naprawdę dobra!

Finalnie mogę wspomnieć o promocji na przewody USB 2.0, a dokładnie na microUSB oraz USB-C. Wzorów jest 6, a cena każdego to 12,99 złotych.

Promocja w sklepie Lidl
Promocja w sklepie Lidl

Promocja na słuchawki w Lidlu – kiedy startuje?

Promocja na wyżej opisane produkty wystartuje 31.07, czyli w poniedziałek. Jak więc widać, macie jeszcze kilka dni na przygotowanie się na łowy.

Źródło: Lidl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!