Lidl z tanią elektroniką! Zegarek z krokomierzem i pulsometrem oraz smartband

Lidl
(fot. Lidl)

Lidl znowu zaskoczy nas ciekawą elektroniką. Tym razem padło na bardzo ciekawy zegarek cyfrowy z dodatkowymi funkcjami, a także na smartband.

Smartband i zegarek w sklepach Lidl! Cena zaskakuje

Od poniedziałku 19 września w sklepach Lidl znajdziecie bardzo ciekawe nowości. Pierwszą jest zegarek Crivit z pulsometrem. Nie, nie jest to smartband czy smartwatch – jest to zegarek cyfrowy. W zasadzie nieco przypomina on Amazfita Neo, ale cała tarcza wygląda na wyświetlacz. Ekran LCD ma dodatkowe podświetlenie oraz akumulator, który naładujemy dołączonym przewodem USB.

(fot. Lidl)
(fot. Lidl)

Zegarek oferuje funkcje mierzenia czasu, stoper, minutnik, kalendarz, budzik oraz zużycie kalorii. Mało tego, ma mierzenie tętna, liczby wykonanych kroków, odległości, prędkości oraz monitoruje sen. Niestety, nie wiemy czy dane te są jakoś synchronizowane z telefonem komórkowym. Producent daje 3 lata gwarancji, a cena produktu to 99 złotych.

(fot. Lidl)
(fot. Lidl)

Kolejna na liście jest opaska sportowa Bluetooth marki SilverCrest. Ona również oferuje mierzenie tętna, aktywności oraz liczbę wykonanych kroków, spalonych kalorii, czasu trwania aktywności i snu. Producent deklaruje do 5 dni pracy w trybie czuwania. Opaskę wyceniono na 79,90 PLN i jest zgodna z certyfikatem IP67, co zapewnia wodoodporność.

(fot. Lidl)
(fot. Lidl)

Poza tym, w sklepach znajdziecie słuchawki bezprzewodowe Bluetooth marki Motorola. Jest to nauszna konstrukcja i sprzęt wyceniono na 79 zł. Dla chcących zaoszczędzić znajdą się słuchawki SilverCrest – również jest to nauszna konstrukcja,a cena to 48 złotych. Lidl będzie również sprzedawać głośniki Bluetooth bezprzewodowe marki SilverCrest za 99 złotych.

Źródło: Lidl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!