Limitowany iQOO 3 5G Transformers Edition pokazany światu!

Limitowany iQOO 3 5G Transformers Edition pokazany światu!

Flagowy iQOO 3 5G został zaprezentowany światu w lutym tego roku. Podczas oficjalnej konferencji zobaczyliśmy aż trzy wersje kolorystyczne tego sprzętu – Volcano Orange, Tornado Black oraz Quantum Silver. Teraz czas na limitowaną edycję topowego smartfona Vivo!

iQOO 3 5G Transformers Edition

Sprzedaż limitowanej wersji flagowca producenta z Państwa Środka rozpocznie się w samych Chinach już 1 czerwca. Co ciekawe firma Vivo nie ujawniła ceny tego sprzętu, ale wiemy, że wersja ta pojawi się w sprzedaży z 12 GB RAM-u oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Tym samym bardzo możliwe, że dopiero za kilka dni poznamy, na jaką kwotę chińska firma postanowiła wycenić swoją nowość. Czy iQOO 3 5G Transformers Edition różni się od standardowej wersji? Tak naprawdę w samej specyfikacji nie znajdziemy jakichkolwiek zmian. Chiński producent zadbał jednak o sporo nowości w samym wyglądzie.

Limitowany iQOO 3 5G Transformers Edition pokazany światu!

Tym samym na pleckach znajdziemy logo Autobotów umiejscowione na szarym tle. Nie zabrakło także złotych akcentów, a całość wygląda naprawdę nieźle i bez wątpienia przypadnie do gustu wszystkich fanom Transformersów. Dodatkowo iQOO 3 5G Transformers Edition otrzymał zupełnie nowy motyw, a w nim znajdziemy paczkę ikon czy tapety, które mają nie pojawić się w sieci, ale zapewne sami użytkownicy prędzej czy później je udostępnią.

Zobacz także: MIUI 12 oficjalnie! Co nowego dodaje Xiaomi do swojej modyfikacji Androida?

Co więcej nie zabrakło specjalnie zaprojektowanego z tej okazji pudełka, dedykowanego pokrowca oraz ładowarki z logo Autobotów. Z jednej strony nie jestem fanem Transformersów, a z drugiej całość prezentuje się naprawdę ciekawie. Przyznam szczerze, że nie spodziewałbym się tego, że iQOO 3 5G Transformers Edition pojawi się w sprzedaży poza samymi Chinami. Oczywiście w sprzęcie tym za wydajność odpowiedzialny jest Qualcomm Snapdragon 865. Nie zabrakło także ekranu 120 Hz, sporej baterii o pojemności 4400 mAh czy NFC. Tym samym sprzęt ten bez wątpienia sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Pozostaje nam czekać na ujawnienie ceny tego sprzętu!

Co myślicie o iQOO 3 5G Transformers Edition? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!