LineageOS 17.1 z oficjalnym wsparciem dla kolejnych smartfonów!

google pixel 3 xl (25)

Zapewne wielu z Was kojarzy CyanogenMod. Ten popularny zamiennik tradycyjnego Androida stał się naprawdę rozpoznawalnym projektem. Niestety, pewnego dnia twórcy ogłosili wygaszenie systemu, tylko po to żeby zaledwie po chwili stworzyć nowy projekt kryjący się pod nazwą Lineage OS. LineageOS 17.1 to najnowsza wersja systemu oparta o Androida 10. Lista urządzeń z oficjalnym wsparciem właśnie stała się dłuższa.

Póki co LineageOS 17.1 jest dostępny na kilkadziesiąt urządzeń. Co ciekawe, lista jest niezwykle zróżnicowana, bowiem występują na niej zarówno flagowce, jak i budżetowe propozycje sprzed kilku lat. Teraz natomiast oficjalnym wsparciem zostały objęte kolejne urządzenia. Nie ma co przedłużać i powiem Wam o jakie sprzęty chodzi.

Warto zobaczyć: Oto lista 50 smartfonów z oficjalnym wsparciem Lineage OS 17.1

LineageOS 17.1 ze wsparciem dla kolejnych urządzeń!

Zapewne wielu fanów szczególnie ucieszy oficjalne wsparcie dla wręcz idealnych smartfonów pod Custom ROM-y. Oczywiście chodzi tu o linię Google Pixel, a w tym przypadku o modele Pixel 3 (blueline) oraz 3 XL (crosshatch). Ponadto wsparciem objęto Samsunga Galaxy A5 2017 (a5y17lte), Galaxy A7 2017 (a6y17lte), Galaxy A7 2016 (a7xelte) oraz Asus ROG Phone 2 (I001D) i Realme 2 Pro (RMX1801).

Warto przeczytać: W Meksyku za zainstalowanie Custom ROM-u możesz pójść do więzienia

Wprowadzenie oficjalnego wsparcia jest wbrew pozorom dosyć ważne. Jeśli mamy urządzenie znajdujące się na liście to zyskujemy wiele zalet, chociażby priorytetowy dostęp do nowości, najnowszych dodatków i funkcji, a także poprawek błędów.

Z jakiego systemu operacyjnego korzystacie? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!