LineageOS 19 również dla OnePlus 5!

oneplus 5

LineageOS to jeden z najpopularniejszych alternatywnych systemów operacyjnych typu Android. Właśnie jego najnowsza wersja trafiła na już wiekowego OnePlusa 5!

OnePlus 5 i OnePlus 5T z Androidem 12 dzięki LineageOS 19

Zapewne niektórzy z Was słyszeli o LineageOS (dawniej CyanogenMOD). Jest to naprawdę popularny Custom ROM, który instalujemy na telefonie zamiast oryginalnego Androida. Często LineageOS pozwala nam na o wiele szybszą pracę wraz z dostępem do bardzo ciekawych funkcji. No i nie zapomnijmy o tym, że od razu sobie podwyższamy wersję Androida mając dostęp do nowości, które wcześniej nie były dla nas możliwe do osiągnięcia. Więcej o tym piszemy >>tutaj<<.

LineageOS 19 to najnowsze wydanie tego systemu i bazuje ono na Androidzie 12. Właśnie oficjalne wsparcie w projekcie zyskały kolejne sprzęty, a są to:

oneplus 5
OnePlus 5

Jest to bardzo przyjemna informacja, bowiem OnePlus 5 to telefon z połowy 2017 roku. Oferuje on procesor Qualcomm Snapdragon 835, 6/8 GB pamięci RAM oraz ekran AMOLED Full HD o przekątnej 5,5 cala. Startował z Androidem Nougat, a teraz może cieszyć się świetnym Androidem 12.

Źródło: XDA

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!