Listopad – Cenopad, czyli promocje na urządzenia OPPO!

OPPO Reno4 Pro

Po co czekać na wyprzedaże w Czarny Piątek, Cyber Monday czy Dzień Singla. OPPO uznało, że wyprzedzą je i już teraz odpalają promocje. Od dzisiaj rusza Cenopad, taki lepszy listopad, z tym że tutaj nie spadają liście, a ceny!

Obniżki nawet o 500 zł!

Od dzisiaj, czyli 5 listopada, do 15 listopada tego roku, trwa Cenopad, czyli spora obniżka cen na urządzenia OPPO. Przyznam Wam, że nie są to byle jakie wyprzedaże i jeśli zastanawialiście się nad nowym smartfonem, to idealna okazja! Nie ma tutaj starych urządzeń, które trzeba wyprzedać z magazynów. O nie, OPPO postanowiło obniżyć ceny nowych urządzeń z serii Reno4, a obniżki sięgają nawet 500 zł! Na największą obniżkę, a zarazem najciekawszym produktem jest tutaj OPPO Reno4 Pro 5G, smartfon, który niedawno dla Was recenzowałem. Jego cena wynosi aktualnie 2799 zł, co czyni go aktualnie chyba najlepszym smartfonem kategorii mid-end. Aż żałuję, że nie mam teraz możliwości zmienić smartfona, bo z chęcią bym oddał mojego Mi MIX 2S na emeryturę na rzecz tego urządzenia…

Kolejne smartfony z tej serii, które załapały się na promocję to OPPO Reno4, którego cena teraz wynosi 1499 zł (-400 zł) oraz OPPO Reno4 Lite, kosztujący aktualnie 1299 zł (-300 zł). Teraz te urządzenia stały się chyba jednymi z najlepszych w swojej cenie. Oprócz nowych urządzeń, przeceniono także o 400 zł trzy inne modele, których ceny wyglądają następująco: OPPO Reno3 – 1199 zł, OPPO A91 – 899 zł oraz OPPO A72 – 799 zł.

Nie tylko smartfony załapały się na obniżki cenowe. OPPO zdecydowało się na przecenę na ich smartwatcha – OPPO Watch. Ten w większej wersji, 46 mm kosztuje teraz 300 zł mniej, czyli 999 zł. Z kolei mniejszy, z tarczą 41 mm, wyceniono na 799 zł, co daje obniżkę o 200 zł. To, przynajmniej według mnie, bardzo, bardzo atrakcyjne ceny, a to ze względu na fakt, iż oprócz ładnego, prostego designu, ma NFC. To niesamowicie duża zaleta i spora przewaga nad konkurencją. Jeśli zatem zastanawialiście się nad jego zakupem, to chyba jest najlepszy moment na to.

Czy któraś promocja zwróciła Waszą uwagę szczególnie?
Może znaleźliście tu coś dla siebie?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!