Listopadowe PlayStation Plus oraz Xbox Games with Gold!

playstation plus

Już jutro zaczyna się listopad, a to oznacza, że użytkownicy abonamentów na konsole od Sony oraz Microsoft dostaną nowe, darmowe gry. W tym miesiącu posiadacze konsol od PlayStation, którzy nie boją się niczego, powinni być zadowoleni. Zaś właściciele Xbox’ów m. in. będą mogli wcielić się w najpopularniejszego detektywa.

PlayStation Plus

W listopadzie, w ramach tego abonamentu otrzymamy od Sony za darmo dwie gry, Outlast 2 oraz NiOh. Pierwszy tytuł na pewno ucieszy fanów horrorów. Cała akcja rozgrywa się na terenie regionu Supai, okolic Wielkiego Kanionu Kolorado. Wcielamy się w Blake’a Langermanna, dziennikarza i kamerzysty, który wraz z żoną wyruszył w tamte rejony w celu rozwiązania tajemniczej śmierci kobiety. Więcej nie będę Wam zdradzał, żeby nie psuć zabawy. Mogę jednak zapewnić, że przyprawi Was o dreszcze!

Outlast 2

Drugą grą jest NiOh, czyli japońska produkcja RPG, gdzie wcielamy się w samuraja. Wszystko osadzone jest w japońskich klimatach XV wieku. Nazywana jest przez wielu klonem gry Dark Souls, bardzo dobrym klonem tego tytułu. Jeśli jesteście fanami tej gry, myślę, że powinniście koniecznie sprawdzić ten tytuł.

NiOh

Warto przeczytać: 8848 Titanium M5+ zadebiutuje już 11 listopada. Cena? Jedyne 13999 juanów

Xbox Live Gold

W porównaniu do tego, co dało Sony, gry na konsolę Microsoftu są po prostu słabe. W tym miesiącu posiadacze abonamentu Xbox Live Gold będą mogli pobrać cztery tytuły:

  • Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter,
  • The Final Station,
  • Joy Ride Turbo,
  • Star Wars: Jedi Starfighter.

Będąc szczerym, chyba najlepszą grą spośród tych czterech jest prosta gierka Joy Ride Turbo. Jak chyba się domyślacie, jest to gra wyścigowa, bardzo prosta, ale mogąca zapewnić sporo zabawy.

Joy Ride Turbo

Wydawać by się mogło, że jest to pierwsza pozycja w tym zestawieniu, ale sprawdziłem oceny tej gry i wypadła ona nie najlepiej.

Pytanie do posiadaczy konsol, jesteście zadowoleni z tego, czym zostaliście obdarowani przez producentów Waszych sprzętów w ramach abonamentów?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!