Mad Catz prezentuje nową, bezprzewodową mysz dla graczy!

R.A.T. DWS

Gracze zapewne dobrze kojarzą markę Mad Catz. To właśnie oni odpowiedzialni są te nietypowo wyglądające myszy gamingowe. Właśnie zaprezentowali oni nowy model, który cechuje się komunikacją bezprzewodową. Oto R.A.T. DWS!

R.A.T DWS

Nowa mysz dla graczy od firmy Mad Catz jest bezprzewodowa, możemy połączyć ją za pomocą łączności radiowej 2.4 GHz lub tez Bluetooth 5.0. Pierwszy sposób z pewnością zostanie doceniony wśród graczy, bowiem zapewnia bardzo niskie opóźnienie – zaledwie 1 ms. Z kolei drugi sposób jest bardziej energooszczędny, bateria AA ma pozwalać nawet na 300 godzin pracy.

R.A.T. DWS

R.A.T. DWS wyposażono w sensor optyczny PAW3335DB o rozdzielczości 16000 DPI. Zapewnia on graczom wysoką precyzję, za co polubią ją fani gier typu FPS. Co więcej, mamy tu do czynienia z nowymi przełącznikami, Mad Catz DAKOTA ™. Czas reakcji wynosi zaledwie 2 ms, a to właśnie to liczy się w tego typu grach, czyli chociażby CS:GO czy też Valorant.

R.A.T. DWS

Myszki firmy Mad Catz mają też jeszcze jedną cechę – możemy je modyfikować. Bez problemu odpowiednio dopasujemy ją do naszej dłoni po prostu rozszerzając ją. Co więcej, jest też zestaw dodatków, które to ułatwiają. Jest to z pewnością coś, co wyróżnia ten produkt na tle konkurencji.

R.A.T. DWS

R.A.T. DWS to z pewnością bardzo ciekawa mysz dla graczy. Jest to dość nietypowy produkt z wysokiej półki, który zapewnia nie tylko niezawodność, ale też wygodę. Brak przewodu, wysoka precyzja, ergonomia, czego chcieć więcej? Niskiej ceny? No właśnie, cena jeszcze pozostaje dla nas tajemnicą, ale jednego możemy się spodziewać – tanio raczej nie będzie…

Jak Wam się podoba ta myszka? Jest tu
posiadacz jakiejś myszki od Mat Catz?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!