Majówkowe promocje w sklepie huawei.pl!

Matebook D16

Piątek w końcu nastał, a z nim weekend majowy. Z tej okazji marka Huawei ogłosiła nowy zestaw promocji. Co kupicie w niższych cenach?

Majówka na huawei.pl

Pierwszym sprzętem jest inteligentny głośnik Huawei Sound. Urządzenie powstało we współpracy z cenioną w środowisku audiofilskim firmą Devialet. Do 4 maja jest on dostępny na huawei.pl w nowej cenie 479 złotych. Kolejnym sprzętem, który kupicie taniej jest Huawei Matebook D14 w cenie 3099 zł, który może posłużyć zarówno do nauki jak i pracy. W promocji znajdziecie także multimedialny tablet MediaPad M5 lite za 999 złotych.

Kolejna partia promocji trwa do 8 maja. Wtedy będzie można kupić smartfon Huawei P40 lite w zestawie ze smartwatchem Huawei Watch Fit za 899 złotych. To nie jedyny zestaw, bo klienci, którzy poszukują smartfona wraz z bezprzewodowymi słuchawkami będą mogli kupić smartfony Huawei P30 lite lub P smart 2021 w zestawie ze słuchawkami FreeBuds 3i. W ofercie jest także smartwatch Huawei Watch GT 2 Pro w zestawie ze słuchawkami FreeBuds Pro w cenie 1299 złotych.

Klienci sklepu huawei.pl mogą skorzystać też z wielu atrakcyjnych ofert, takich jak:

  • 3-letnia gwarancja na kupiony laptop – przy zakupie urządzenia na huawei.pl, standardowa dwuletnia gwarancja zostanie wydłużona o dodatkowy rok. Wśród produktów objętych tą promocją znajduje się najnowszy laptop w portfolio Huawei – MateBook D 16.
  • Jednorazowa, bezpłatna naprawa ekranu smarftona w ciągu 3 miesięcy od zakupu – oferta ta dotyczy smartfonów zakupionych w sklepie huawei.pl i obejmuje wybrane urządzenia z serii P smart 2021, P30 lite, P30 Pro, P40 lite, P40 Pro, Mate 40 Pro oraz model Y6p.
  • Bezpłatna dostawa na następny dzień roboczy, pod warunkiem złożenia zamówienia i opłacenia go przed godziną 12:00.
  • 20 zł zniżki na zakupy na huawei.pl za wystawienie opinii o produkcie, który został również zakupiony w huawei.pl. W celu otrzymania kuponu, należy zalogować się do swojego konta bądź zarejestrować się, przejść na kartę użytkowanego produktu i zostawić opinię pod produktem. Następnie użytkownik musi zrobić zrzut ekranu z wystawioną opinią i przesłać ją na adres e-mail: sklep@huawei.com. Opinia zostanie sprawdzona przez moderatorów pod kątem zgodności z regulaminem, a po weryfikacji, klient otrzyma kupon rabatowy o wartości 20 zł na kolejne zakupy w sklepie huawei.pl. Minimalna wartość zakupów musi wynosić 21 zł.
  • 50 zł za zapisanie się do newslettera – każdy nowy subskrybent otrzyma kupon rabatowy o wartości 50 zł na kolejne zakupy w sklepie o wartości min. 300 zł.

Oferty wyglądają bardzo ciekawie. W sumie możecie zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych, wszystko zależy od tego czy zdecydujecie się coś kupić.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!