Mass Effect Trilogy Remastered nadchodzi!

Mass Effect Trilogy Remastered nadchodzi!

Spekulujemy, że prawdopodobnie już w październiku, doczekać się będziemy mogli Mass Effect Trilogy. Portugalski sklep internetowy GamingReplay wrzucił do swojej kolekcji dotychczas niezapowiedzianą trylogie z przygodami komandora.

Co już wiadomo?

Nieoficjalne pogłoski na temat premiery krążą już od dawna. Ostatnie co mogliśmy usłyszeć z ust pewnego dziennikarza były spekulacje na temat daty wydania trylogii. Wydawałoby się, że wyjdzie ona już w październiku, jednak mężczyzna podkreślał, że jest też szansa, że przez koronawirusa wszystko będzie nieco opóźnione. Właściciel tweeta, dzięki któremu świat prawdopodobnie dowiedział się o całym zajściu twierdzi, że logo gry jest tymczasowe i bazuje na tym, które możemy zobaczyć na okładce oryginalnego Mass Effect Trilogy na Xboksa 360

Skąd spekulacje?

Na stronie GamingReplay nie znajdziemy już niestety Mass Effect Trilogy, jednak kiedy widniało ono na stronie, gra dostępna była na taki sprzęt jak: Xbox, PlayStation oraz Nintendo Switch. Karty katalogowe nie wskazywały jednak żadnych szczegółów dotyczących samego projektu.

Spekulujemy dlatego, że mimo wszystko, fakt dodania produkcji do sklepu wcale nie musi sugerować nam, że gra zostanie wydana. No ale oczywiście, nadzieja matką głupich. Ja osobiście z wielką chęcią zagrałabym w nowo odnowioną przygodę Sheparda.

Myślicie, że będziemy mogli za niedługo doczekać się odświeżonej Trylogii Mass Effect?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!