Maxcom FW22 Classic oficjalnie. To smartwatch w stylu retro

Maxcom FW22 Classic oficjalnie. To smartwatch w stylu retro

Firma Maxcom wprowadziła na polski rynek nowe urządzenie, a dokładnie smartwatch FW22 Classic, który potrafi monitorować ciśnienie i saturację krwi oraz wykonywać badanie EKG. Oto, co jeszcze oferuje nowość tego producenta. 

Co oferuje niedrogi smartwatch Maxcom?

Producent chwali się, że model FW22 Classic wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań, gdyż jego koperta i pasek przypominają lata 90.  Koperta w tym przypadku została wykonana z tworzywa sztucznego i co ważne,  urządzenie jest odporne na pył i wodę, zgodnie z normą odporności IP68. Smartwatch został wyposażony w 0.96-calowy wyświetlacz IPS oraz akumulator o pojemności 200 mAh, który według zapewnień producenta oferuje do 10 dni pracy na jednym ładowaniu. 

Maxcom FW22 Classic oficjalnie. To smartwatch w stylu retro

Jeśli chodzi o funkcje zdrowotne, to Maxcom FW22 Classic oferuje wszystkie najważniejsze rozwiązania. Smartwatch jest w stanie m.in weryfikować jakość naszego snu oraz informować na temat naszego tętna, ciśnienia, czy też saturacji krwi. Co ciekawe, jest też możliwość skorzystania z funkcji EKG. Nie zabrakło oczywiście różnego rodzaju trybów sportowych, krokomierza czy stopera. Zegarek wyświetla także powiadomienia o przychodzących połączeniach, wiadomościach, itp. Na koniec warto dodać, że Maxcom FW22 Classic współpracuje z aplikacją M Active 2.

Cena i dostępność

Maxcom FW22 Classic oferowany jest w sugerowanej cenie ustalonej na 99 złotych.  Zegarek w czarnej wersji kolorystycznej jest aktualnie dostępny w promocji za 59.99 złotych w sieci Neonet. 

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!