mBank pokaże w jednym miejscu nasze subskrypcje

mbank
(fot. bna.pl)

Jeśli zastanawialiście się co systematycznie zabiera Wam pieniądze z konta, to w bardzo prosto możecie to sprawdzić. Pod warunkiem, że jesteście klientami mBanku, ponieważ mogą oni w łatwy sposób wyszukać subskrypcje w historii transakcji. To jednak nie wszystko, co zaoferuje mBank.

mBank wprowadza zarządzanie subskrypcjami

Bank wprowadził nową funkcję w swojej aplikacji mobilnej oraz w serwisie internetowym, która uprości kontrolę nad posiadanymi abonentami opłacanymi kartą. Umożliwia ona szybkie wyszukanie w historii wszystkich transakcji tych związanych z subskrypcjami. W aplikacji należy w tym celu otworzyć zakładkę z historią operacji i wybrać filtr “subskrypcje” Wtedy ukażą nam się tylko abonamenty, a przynajmniej w teorii tak powinno być.

Jest to możliwe także w internetowym serwisie transakcyjnym mBanku. Po zalogowaniu wybieramy tam zakładkę Płatności, a potem Historia i lista operacji. Dalej również należy zaznaczyć filtr.

Jak podaje źródło, mBank ujawnił, że nowa funkcja dotyczy abonamentów opłaconych od 12 czerwca 2021 r. Wcześniejsze są dostępne tak jak dotychczas, a więc są umieszczone w pełnej historii operacji pomiędzy innymi transakcjami. Funkcje związane z zarządzaniem subskrypcjami mają zostać rozszerzone w styczniu przyszłego roku. Klienci zyskają wtedy podgląd zbliżających się płatności z tytułu różnych abonamentów. Będzie można je ujrzeć w aplikacji mobilnej w zakładce Płatności Nadchodzące oraz w serwisie transakcyjnym w zakładce Lista płatności.

źródło: cashless.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!