Meat Boy powraca!

Meat Boy powraca!

Gra Super Meat Boy powraca w nasze łaski! Tommy Refenes zaprezentował nam rozgrywkę najnowszej wersji gry na swoim livestreamie, którego zapis opublikował na youtubie.

Wiele lat oczekiwań

Sporo naczekaliśmy się na sequel mięsnego chłopca, który zapowiadany był już kilka lat temu. Pierwotnie twórcy zakładali, że będzie on grą na telefony. Niby całkiem fajna opcja, jednak osobiście bardzo cieszy mnie fakt, że zdecydowano o wydaniu go na Nintendo Switch, PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Gra auto-run!

Super Meat Boy Forever jest dość ciężką platformówką, opierającą się na auto-run. Oznacza to, że nasza postać porusza się samodzielnie a my odpowiadamy za skakanie i unikanie przeszkód w odpowiednim momencie, oraz ataki. Fabuła gry nie jest bardzo skomplikowana. Nasi główni bohaterowie z poprzedniej części czyli Meat Boy oraz jego dziewczyna doczekali się potomstwa! Sielanka jednak nie trwała długo, ponieważ malucha porwał odwieczny wróg naszego bohatera. Naszym zadaniem jest odzyskać pociechę! Jeśli chodzi o datę premiery, niestety nie jest nam ona jeszcze znana.

Też czekacie z niecierpliwością na premierę? Dajcie znać!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!