Idziesz do MediaMarkt i masz 4 miesiące Apple Music za darmo. Prosta sprawa

apple music

Jak potrzebujecie dostępu do muzyki, ale nie chcecie wydawać pieniędzy, to możecie przespacerować się do MediaMarkt. Bowiem to właśnie tam dostaniecie 4 miesiące Apple Music kompletnie za darmo!

4 miesiące Apple Music za darmo

MediaMarkt właśnie rozpoczęło promocję, dzięki której możemy uzyskać aż 4 miesiące Apple Music kompletnie za darmo. Co trzeba zrobić? Dostęp do darmowego, czteromiesięcznego abonamentu można zyskać zarówno w sklepach stacjonarnych jak i na stronie MediaMarkt >>tutaj<<. Następnie wystarczy zeskanować indywidualnie wygenerowany QR kod i zarejestrować się w serwisie.

Wprowadzenie streamingu Apple Music to kolejny krok w kierunku rozwoju oferty produktów i usług dla klientów MediaMarkt. Darmowa, czteromiesięczna subskrypcja Apple Music, dostępna wyłącznie w naszej sieci, daje im szansę lepszego poznania jednego z najpopularniejszych serwisów muzycznych na świecie.

mówi Wioletta Batóg, rzecznik prasowy MediaMarktSaturn Polska.

apple music mediamarkt

Apple Music to konkurencyjna platforma streamingowa dla Spotify. Co ważne, nie jest ona dedykowana tylko użytkowników produktów z logo nadgryzionego jabłka. Aplikację możemy również pobrać na urządzenia z systemem Android oraz możemy uruchomić na komputerach z innymi systemami za pomocą przeglądarki internetowej.

Jeśli potrzebujecie dostępu do ogromnego katalogu muzyki, a nie chcecie korzystać z rozwiązań typu Spotify czy YouTube, to Apple Music wydaje się być dobrym wyborem – tym bardziej z taką promocją.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!