Meizu 17 na pierwszych renderach. Chiński producent zamierza nadal kroczyć wytyczoną ścieżką

Meizu 17 na pierwszych renderach. Chiński producent zamierza nadal kroczyć wytyczoną ścieżką

Meizu 16s Pro został zaprezentowany światu pod koniec sierpnia tego roku. Jednak już teraz w sieci pojawiają się pierwsze plotki i rendery dotyczące jego następcy. Oczywiście na premierę tego urządzenia będziemy musieli jeszcze poczekać, ale jeśli faktycznie tak będzie wyglądać Meizu 17 to myślę, że spodoba się on wielu fanom marki.

Cienkie ramki nie znikną, ale czy to źle?

Jakiś czas temu firma Meizu rozpoczęła produkcję smartfonów z niezwykle małymi ramkami nad i pod ekranem. Jednocześnie producent z Państwa Środka nie chce robić tego co konkurencja. Tym samym we flagowcach Meizu nie znajdziemy notchy, dziur skrywających aparat przedni czy wysuwanych modułów z oczkami do zdjęć typu selfie. I wszystko wskazuje na to, że nadchodzący flagowiec także będzie trzymać się tego trendu.

Meizu 17 na pierwszych renderach. Chiński producent zamierza nadal kroczyć wytyczoną ścieżką

Tym samym na froncie znajdziemy spory wyświetlacz z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych oraz zaokrąglonymi krawędziami bocznymi. Na pleckach mamy znaleźć trzy aparaty oraz diodę doświetlającą LED. Oczywiście głównym oczkiem będzie Sony IMX586 o rozdzielczości 48 Mpix. Niemniej jednak część producentów, między innymi Xiaomi, zapowiedziało już premierę smartfona z 108-megapikselowym aparatem, ale musimy być świadomi tego, że nie zawsze za liczbą megapikseli idzie także poprawa jakości zdjęć. Moduł aparatów tylnych ma nieznacznie wystawać poza bryłę obudowy.

Zobacz także: Meizu 16s Pro oficjalnie zaprezentowany. Odświeżona wersja flagowca chińskiego producenta trafia na rynek

Musimy pamiętać jednak o tym, że prezentowane rendery nie pochodzą bezpośrednio od producenta. Tym samym istnieje prawdopodobieństwo, że Meizu 17 będzie właśnie tak wyglądać, ale jednocześnie końcowy produkt może różnić się od tego co widzimy teraz. Kiedy możemy spodziewać się premiery nowego flagowca producenta z Państwa Środka? To nie zostało w jakikolwiek sposób zapowiedziane, ale myślę, że nie szybciej niż w 2020 roku.

Co myślicie o tak wyglądającym Meizu 17? Czy waszym zdaniem smartfon ten ma szansę zdobyć popularność? A może korzystacie z jakiegoś urządzenia producenta z Państwa Środka już teraz? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!