Meizu 17 pojawił się na nowych renderach. Tak będzie wyglądać tegoroczny flagowiec firmy?

meizu x8

Meizu do tej pory konsekwentnie trzymało się swojego designu, który charakteryzował się przede wszystkim bardzo symetrycznymi ekranami. Najnowsze rendery sugerują jednak, że producent po raz pierwszy zastosuje w swoim urządzeniu tego typu rozwiązanie. 

Tak będzie wyglądać Meizu 17?

Do sieci wyciekł właśnie nowy render przedstawiający front Meizu 17. Jak widać, smartfon będzie miał całkowicie bezramkowy wyświetlacz bez notcha, który zostanie zastąpiony otworem w centralnej części wyświetlacza. Takie rozwiązanie pojawi się pierwszy raz w smartfonie Meizu, gdyż do tej pory producent stosował wyłącznie symetryczne ekrany, które z każdej strony charakteryzowały się ramkami o podobnej grubości. 

Meizu 17 pojawił się na nowych renderach. Tak będzie wyglądać tegoroczny flagowiec firmy?

Wcześniejsze plotki sugerują, że smartfon zadebiutuje z poczwórnym aparatem, który zostanie ulokowany na wysepce podobnej do tej z OnePlus 7 Pro. Niestety na temat parametrów technicznych zastosowanych obiektywów nie wiemy zbyt wiele. Mówi się, że producent zastosuje 100 Mpx + 20 Mpx + 20 Mpx matryce. 

Zobacz także: Meizu prezentuje kolejne świetne urządzenie. Czy Meizu 16T uda się zawojować rynek?

Dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, że sercem urządzenia będzie prawdopodobnie procesor Qualcomm Snapdragon 865, który składa się z jednego rdzenia Cortex-A77 o taktowaniu 2.84 GHz, trzech rdzeni Cortex-A77 o taktowaniu 2.4 GHz oraz czterech rdzeni Cortex-A55 o taktowaniu na poziomie 1.8 GHz i jest wspierany przez układ graficzny Adreno 650. Możliwe, że smartfon będzie wyposażony w pamięć RAM typu LPDDR5 oraz do 512 GB pamięci wbudowanej, której nie będzie można rozszerzyć przy pomocy karty microSD.

Meizu 17 pojawił się na nowych renderach. Tak będzie wyglądać tegoroczny flagowiec firmy?

Na temat debiutu urządzenia na rynku nie pojawiły się jeszcze żadne informacje. Niemniej jednak oficjalna premiera powinna odbyć się w pierwszej połowie tego roku. 

Podoba się Wam nadchodzący smartfon Meizu? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!