Meizu może przygotowywać specjalną edycję swojego flagowca powstałą we współpracy z Audi

Meizu może przygotowywać specjalną edycję swojego flagowca powstałą we współpracy z Audi

Firmy zajmujące się produkcją smartfonów oraz te, które tworzą samochody coraz częściej łączą siły i pokazują światu specjalne edycje telefonów. I podobnie sytuacja może wyglądać z Meizu 17. Producent z Państwa Środka miał nawiązać współpracę z Audi. Co z tego wyjdzie?

Meizu 17 Audi Special Edition

Oczywiście przecieki na temat specjalnej edycji flagowca producenta z Państwa Środka są jedynie plotkami, a nie oficjalnym informacjami. Tym samym musimy traktować je z lekkim przymrużeniem oka, ale z drugiej strony Meizu 17 to jubileuszowy smartfon tej firmy. Bardzo możliwe, że Meizu będzie chciało zrobić dosłownie wszystko aby zaskoczyć świat i oczarować fanów marki. Specjalna edycji nadchodzącej nowości chińskiego producenta ma zostać utrzymana w czarnej kolorystyce z niewielkim logo RS17 w dolnej części plecków.

Meizu może przygotowywać specjalną edycję swojego flagowca powstałą we współpracy z Audi

I trzeba przyznać, że tak wyglądający Meizu 17 Audi Special Edition wygląda wręcz rewelacyjnie. Mam jednak nadzieję, że inna kolorystyka nie będzie jedyną zmianą w porównaniu do standardowej wersji. Bez wątpienia ciekawym dodatkiem byłoby inne pudełko, dodatkowe akcesoria, które będą tylko częścią zestawu czy nawet przygotowane specjalnie na tę okazję motywy. Jednocześnie nie spodziewałbym się większych zmian w samej specyfikacji.

Zobacz także: Meizu 17 z certyfikacją 3C. Szybkie ładowanie o mocy 30 W jest już pewniakiem!

Meizu 17 trafi na rynek z Qualcomm Snapdragonem 865, modemem 5G, RAM-em LPDDR5 oraz pamięcią UFS 3.0. Tym samym, przynajmniej jeśli chodzi o wydajność, smartfon ten powinien sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Na pleckach zostaną umiejscowione cztery aparaty, a oczko do zdjęć typu selfie zostanie ukryte w niewielkiej dziurce w wyświetlaczu. I patrząc na specyfikację, która już wyciekła do sieci tak naprawdę Meizu 17 niczym szczególnym nie wyróżnia się na tle konkurencyjnych flagowców. Niemniej jednak, jak już wspominałem wcześniej, będzie to smartfon jubileuszowy. Oczywiście to może oznaczać, że chiński producent przygotuje jakiegoś asa w rękawie, którym będzie chciał zaskoczyć nas wszystkich. Czy tym zaskoczeniem będzie Meizu 17 Audi Special Edition? Czas pokaże!

Co myślicie o tak wyglądającej edycji specjalnej Meizu 17? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!