Meizu 17 z certyfikacją 3C. Szybkie ładowanie o mocy 30 W jest już pewniakiem!

Meizu 17 z certyfikacją 3C. Szybkie ładowanie o mocy 30 W jest już pewniakiem!

Informacje na temat Meizu 17 już niejednokrotnie pojawiały się w sieci. Teraz smartfon ten otrzymał certyfikację 3C, która zdradza nam pewne szczegóły dotyczące specyfikacji tego sprzętu. Nadal sporo kwestii pozostaje tajemnicą, ale zapowiada się naprawdę nieźle!

Meizu 17

To właśnie nadchodzący flagowiec będzie pierwszym smartfon chińskiego producenta z modemem 5G. Teraz urządzenie to zostało odnalezione w bazie danych 3C. Do tej pory tak naprawdę pojawiały się plotki dotyczące szybkiego ładowania, które mówiły, że Meizu 17 otrzyma wsparcie dla technologii o mocy 24 W lub nawet 65 W. Teraz sytuacja się zmieniła. Certyfikacja 3C mówi jasno – flagowiec producenta z Państwa Środka będzie wspierać szybkie ładowanie o mocy 30 W i ładowarka pozwalająca na ładowanie o takiej mocy powinna znaleźć się w zestawie. I informacja ta dotyczy zarówno standardowej wersji urządzenia jak i wersji z “Pro” w nazwie. Według przecieków Meizu 17 zostanie zaprezentowany światu już 15 kwietnia. Wprawdzie nie zostało to oficjalnie potwierdzone przez samego producenta, ale to właśnie tego dnia wypadają siedemnaste urodziny firmy.

Meizu 17 z certyfikacją 3C. Szybkie ładowanie o mocy 30 W jest już pewniakiem!

Meizu 17 ma otrzymać także ekran OLED o przekątnej 6,5 cala, rozdzielczości FullHD+ oraz odświeżaniu na poziomie 90 Hz. Nadal tak naprawdę nie wiemy czy chiński producent zdecydował się na wykorzystanie otworu w wyświetlaczu skrywającego aparat do zdjęć typu selfie czy też oczko to zostało umiejscowione w niewielkiej ramce nad ekranem. Za wydajność odpowiedzialny będzie oczywiście Qualcomm Snapdragon 865. Jednostka ta będzie wspierana przez RAM LPDDR5, a na pliki użytkownika powinno zostać przeznaczone minimum 128 GB pamięci UFS 3.0.

Zobacz także: Znaki wodne potwierdzają rozmieszczenie aparatów w Meizu 17 5G oraz Meizu 17 Pro 5G

Nie zabraknie także modemu 5G, Wi-Fi 6 oraz NFC. Całość powinna działać dzięki baterii o pojemności 30 W. Co z ceną? Według plotek za wariant 8/128 trzeba będzie zapłacić 3999 juanów (ok. 2400 zł), a konfiguracje 8/256 oraz 12/256 zostaną wyceniona na kolejno 4299 juanów (ok. 2570 zł) oraz 4699 juanów (2810 zł). Ceny Meizu 17 Pro nadal pozostają tajemnicą. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje na ten temat!

Czekacie na premierę Meizu 17? Czego oczekujecie po tym urządzeniu? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!