Mi Band 6 z płaceniem przez NFC już jutro?

Mi Band 6 główne
Xiaomi Mi Band 6

Xiaomi zapowiedziało na jutro, dzień po konferencji Apple, swoje premiery. Wiemy, że pojawią się nowe telefony z serii Xiaomi 11: Xiaomi 11T, Xiaomi 11T Pro oraz Xiaomi 11T Lite. Wygląda na to, że to nie jedyne nowości, bowiem chiński gigant pokaże także opaskę Xiaomi Mi Band 6 NFC. I będzie to wariant, na który tak długo czekaliśmy, bo umożliwiający płatność zbliżeniową w sklepach.

Premiera Mi Band 6 NFC nadchodzi

Jak podaje źródło, Xiaomi wprowadzi opaskę Mi Band 6 NFC w Europie. Nie ma jednak pewności, czy także na rynku polskim, ale wiele na to wskazuje. Dzięki wbudowanemu modułowi NFC sprzęt może obsłużyć płatności zbliżeniowe. Nie będzie się to jednak odbywać przez Google Pay, a w inny sposób. Już od dawna wiadomo, że chińskie przedsiębiorstwo współpracuje z MasterCard, więc funkcja bezstykowych płatności będzie funkcjonować tylko dla posiadaczy plastików tej organizacji.

Informacja nie jest jeszcze potwierdzona w stu procentach, ale mam ogromną na dzieję, że jutro na konferencji usłyszymy, że Mi Bandem 6 można płacić. To byłby prawdziwy przełom w smartopaskach Xiaomi.

Źródło: gsmaniak.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!