Mi MIX 4 będzie miał kamerę pod ekranem. Tak mówi przeciek

xiaomi mi mix fold

Co wiemy o Xiaomi Mi MIX 4

Wygląda na to, że Xiaomi nie ma zamiaru przystopować i w tym roku ukażą się nie jeden, a co najmniej dwa telefony z serii Mi MIX. Pierwszym z nich jest zaprezentowany już tani składak. Mi MIX Fold z elastycznym ekranem zyskał niemałą popularność na chińskim rynku. Najprawdopodobniej równie ciekawą propozycją okaże się być Mi MIX 4.

Znany leakster, Ice Universe, zapowiedział, że posiada informacje dotyczące Mi MIX 4, których jest pewny na 100%. Według niego smartfon Xiaomi będzie miał kamerę pod wyświetlaczem nazywaną UPC (Under Panel Camera).

Zapowiedział on także, że MI MIX 4 będzie miał przypuszczalnie zagięty ekran. Jestem ciekaw czy możemy się spodziewać czegoś bardziej w stylu koncepcyjnego Mi MIX Alpha? Myślę, że takie połączenie dobrze wyglądałoby z brakiem otworu na kamerkę w ekranie.

Mi MIX 4 może zostać wyekwipowany także w inne nowe technologie, ale te nie zostały jeszcze ujawnione. Spodziewamy się natomiast, że na pokładzie znajdzie się procesor Qualcomm Snapdragon 888 sparowany z 8 lub 12 GB RAM-u, a także ekran QHD+. Myślę, że Xiaomi postawi także na czytnik linii papilarnych pod ekranem oraz wysoki poziom odświeżania. Nie będzie zaskoczeniem jeśli Mi MIX 4 zostanie wyposażony w szybkie ładowanie przewodowe, bezprzewodowe, a także ładowanie zwrotne. Na więcej ciekawych informacji musimy poczekać jeszcze trochę,- MIX z pewnością pojawi się jeszcze w jakichś przeciekach.

Myślicie, że Mi MIX 4 spopularyzuje kamerę pod ekranem, tak jak Mi MIX spopularyzował bezramkowe wyświetlacze? Dajcie znać w komentarzach.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!