Mi Mix Fold to hit! Wyprzedał się błyskawicznie

xiaomi mi mix fold

Xiaomi Mi Mix Fold to składany smartfon chińskiego producenta, którego ujrzeliśmy na wczorajszej premierze. 30 ruszyła również przedsprzedaż w chińskim sklepie. Mimo, iż składane telefony do tanich nie należą, Mi Mix Fold znalazł wielu chętnych.

Mi Mix Fold okazał się sprzedażowym sukcesem!

Po kilku sekundach od uruchomienia przedsprzedaży Xiaomi Mi Mix Fold telefon był już praktycznie niedostępny do kupienia. Taką informację przekazał jeden z dyrektorów firmy, Wang Teng. Ceny w Chinach zaczynają się od 9999 juanów, czyli około 6000 złotych. Może klienci uznali, że to nie dużo jak za urządzenie, które oferuje sporo nowych feature’ów. Mówi się o tym, że firma wczoraj sprzedała około 22 tysiące sztuk.

Wysoka cena nie zniechęciła klientów Xiaomi. Sprzęt wyprzedał się bardzo szybko. Nie wiemy czy Xiaomi Mi Mix Fold znalazł swoje spotkał się z dużym zainteresowaniem stałych fanów marki czy może amatorów nowych technologii.

Myślicie, że stosunkowo niska cena w porównaniu do innych składanych telefonów to klucz do sukcesu i spopularyzowania takich urządzeń? Jestem zaskoczony, że Mi Mix Fold tak szybko się wyprzedał, ponieważ to pierwsze takie urządzenie Xiaomi, a jak wiemy, pierwsze składane telefony różnych producentów nie zawsze okazywały się być sukcesem. O tym, czy w składaku Xiaomi wyjdą jakieś wady dowiemy się zapewne niedługo.

Źródło: tablety.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!