Microsoft wydłuża promocję. Surface Pro 7 wciąż taniej

Microsoft wydłuża promocję. Surface Pro 7 wciąż taniej

Teraz popularne urządzenia 2w1 od Microsoft (w zestawie z klawiaturą Type Cover) można kupić nawet do -20% taniej, w zależności od wybranej konfiguracji. Producent ogłosił, że promocja ta jednak jeszcze się nie zakończy. Będziecie mieć okazję, aby kupić sprzęty taniej.

Microsoft wydłuża promocję na Surface Pro 7

W ramach trwającej jeszcze tylko 3 dni wiosennej akcji promocyjnej wybrane modele laptopów i urządzeń 2w1 z linii Surface można nabyć w atrakcyjnych, promocyjnych cenach. Do 30 czerwca taniej można również zakupić model Surface Laptop 3.

Wszystkie trwające promocje Microsoft Surface:

 • do -20% na Surface Pro 7 + klawiatura Type Cover (wszystkie konfiguracje)
  Promocja trwa do 27 maja.
 • do -20% na Surface Pro X (wszystkie konfiguracje)
  Promocja trwa do 13 maja
 • do -15% na Surface Book 3 (wszystkie konfiguracje)
  Promocja trwa do 13 maja 
 • od -12% do nawet 30% na Surface Laptop 3
  Promocja trwa do 30 czerwca

Surface Pro 7

Surface Pro 7 to urządzenie 2w1 o wydajności laptopa i funkcjach tabletu o przekątnej ekranu 12,3″. Dołączona klawiatura zmienia go w pełnoprawnego laptopa. Surface Pro 7 można obsługiwać także piórek Surface Pen 7. Urządzenie jest dostępne z procesorami Intela 10. generacji.

Surface Laptop 3

Surface Laptop 3 to lekki i elegancki ultrabook z dotykowym ekranem i procesorem Intela lub AMD. Dostępny w dwóch rozmiarach ekranu (13,5’’ i 15’’). Producent podaje, że jego zaplecze multimedialne sprawia, że idealnie nadaje się do wideokonferencji.

Microsoft wydłuża promocję. Surface Pro 7 wciąż taniej

Surface Book 3 jest najmocniejszym urządzeniem 2w1 z rodziny Surface z niezależną kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX dla wymagających twórców i użytkowników, którzy cenią ponadprzeciętną wydajność i mobilność w jednym urządzeniu do pracy i rozrywki. Również jest dostępny w dwóch rozmiarach.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!