Miłośnicy OnePlusa – oto idealne tapety na Wasze smartfony!

oneplus 8 dolna krawędź

Jeśli lubicie zmieniać motywy, tapety, personalizować wygląd swojego smartfona – to artykuł idealnie dla Was. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać ich na telefonach innych marek – być może znajdziecie tu coś dla siebie!

Fantastycznie wyglądające tapety

Należę właśnie do tej grupy osób, która swojego smartfona lubi co jakiś czas modyfikować poprzez zmianę tapet, motywów, pakietów ikon itp. Sprawia mi to frajdę i powoduje, że pomimo upływu dwóch lat, mój OnePlus 5T wcale mi się nie znudził. Dlatego też z radością przeczytałem informację o zorganizowaniu przez firmę OnePlus konkursu na stworzenie tapet przez fanów marki.

Jak możecie zobaczyć poniżej, tapety zostały wykonane z dużą dbałością o estetykę. Część z nich ma na sobie elementy powiązane z firmą OnePlus, przez co raczej będą one wyglądać podejrzanie na telefonach innych firm. Niektóre z nich są także stworzone pod konkretne modele – dziura w górnej części ekranu sugeruje, że pasują one tylko do OnePlusów 8/8 Pro.

Są to prace, które zwyciężyły konkurs chińskiej firmy. Tapety w wysokiej rozdzielczości 3168 x 1440 px możecie pobrać z linku umieszczonego w artykule. Cała paczka obejmuje łącznie 17 różnych tapet.

Co sądzicie o zaprezentowanych tapetach? Będziecie ich używać na swoich smartfonach?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!