Minecraft Dungeon z cross-play na WSZYSTKICH platformach? Już niedługo!

Minecraft Dungeon z cross-play na WSZYSTKICH platformach? Już niedługo!

Jeżeli zależało Ci na grze ze znajomymi, a Twoi bliscy mieli inne konsole niż ty, teraz wszystko może się zmienić! Minecraft Dungeon z cross-playem na Xbox, PlayStation i Nintendo!

Zapowiedzi, i w końcu…

Zgodnie z zapowiedziami twórców gry, niedługo do tytuły zostanie dodany nowiutki dodatek, na który wszyscy czekają. Oprócz tego, poinformowano nas o świetnej innowacji w grze, jaka pojawi się oprócz dodatku. Będzie to możliwość grania na multiplayer ze znajomymi posiadającymi różne od siebie konsole. Sprawi to, że Minecraft Dungeon będzie zdecydowanie wyznacznikiem lepszego wieczoru z kumplami.

Minecraft Dungeon z cross-play na WSZYSTKICH platformach? Już niedługo!

Kiedy co i jak?

Minecraft Dunegon otrzyma Cross-play już 17 listopada 2020 roku – a to już całkiem niedługo. Tym sposobem spełniają swoją obietnicę listopadowego przedsięwzięcia. Oprócz tego już w grudniu tego roku, wychodzi nowy dodatek do gry jakim jest Minecraft Dungeons: Howling Peaks oraz nowa aktualizacja Apocalypse plus. Zgodnie z aktualizacją do gry mają dodać aż 20 nowych poziomów trudności. Mówi wam to coś? Bo nam ździebko przypomina Diablo III! Niemniej jednak wszyscy fani gry Minecraft powinni chociaż spróbować rozgrywki w tą ciekawą grę RPG sugerowaną słynnym survivalem. Tym bardziej w tym momencie, gdy wychodzą do niej nowe dodatki oraz aktualizacje, a studio umożliwia wszystkim posiadaczom konsoli Nintendo Switch, PlayStation 4 czy Xbox One grać razem i cieszyć się kolejnymi postępami swoich postaci wspólnie. Ja na pewno zabiorę się za grę jak najszybciej, gdy tylko wyjdzie do niej grudniowy dodatek.

A Wy co sądzicie o nowej możliwości Cross-play w Minecraft Dungeon?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!