Minecraft x Angry Birds DLC. Tego się nie spodziewaliśmy!

Minecraft x Angry Birds

Wczoraj ujawniony został nowy dodatek do gry Minecraft. Jest to DLC o nazwie Minecraft x Angry Birds. Myślę, że nikt nie przewidywałby, że kultowe postacie Rovio pojawią się w grze Microsoftu.

Minecraft x Angry Birds

Dodatek do gry nawiązuje do znanej wszystkim historii: niegrzeczne świnie porwały jajka oraz ptasich przyjaciół. Teraz to od nas zależy, czy je uratujemy. Przygodę rozpoczniemy jako Czerwony, czyli najbardziej znana postać z serii Angry Birds. Przemierzając świat będziemy mogli uratować Chucka, Bombę, Stellę i inne ptaki. Każdy z nich stanie się grywalną postacią, która da graczowi dostęp do nowych umiejętności.

W

W grze oprócz przemieszczania się “na piechotę” będzie także możliwość wystrzeliwania ptaków z procy. Rozgrywka w DLC przygotowanym przez Oreville Studios odbywać się będzie w lokalizacjach takich jak Cobalt Plateau, Piggy Junkyard, Summer Madness i Pig City.

Dodatek Minecraft x Angry Birds można kupić na rynku Minecraft w cenie 1340 monet Minecoins (monety te możemy kupić za 36,99 złotych i wtedy zostanie nam ich jeszcze 30). Oczywiście wymagania jest podstawowa wersja gry Minecraft (Bedrock Edition)

Źródło: windows.com

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!