Monitor, który możesz zabrać zawsze ze sobą? Poznajcie ThinkVision M14t!

Monitor, który możesz zabrać zawsze ze sobą? Poznajcie ThinkVision M14t!

Lenovo chce po raz kolejny zaskoczyć. Tym razem nowością jest przenośny monitor, który tak naprawdę zawsze możemy mieć ze sobą w torbie czy plecaku obok laptopa. Według chińskiego producenta ułatwi to użytkownikom wielozadaniowość i tak naprawdę trudno się z tym nie zgodzić.

Lenovo ThinkVision M14t

Nowość Lenovo to 14-calowy dotykowy monitor o rozdzielczości FullHD. Urządzenie to waży zaledwie 698 g, a co za tym idzie tak naprawdę zabranie go ze sobą z plecaku czy torbie nie będzie jakimkolwiek problemem. Ekran ten może działać także z czułym an nacisk piórem umożliwiającym bardziej precyzyjne szkicowanie, obróbkę zdjęć czy tworzenie jakichkolwiek grafik. Maksymalna jasność na poziomie 300 nitów ma w zupełności wystarczyć, aby z Lenovo ThinkVision M14t korzystać nawet na zewnątrz w pełnym słońcu. Nie zabrakło także technologii niskiej emisji niebieskiego światła mającej zmniejszyć zmęczenie oczu użytkownika.

Monitor, który możesz zabrać zawsze ze sobą? Poznajcie ThinkVision M14t!

Co ważne nowy monitor może być wykorzystywany zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej. Urządzenie to otrzymało aż dwa porty USB-C. Jeden z nich wykorzystywany jest do przesyłu obrazu, a drugi możemy użyć do ładowania dodatkowego urządzenia. Z racji tego, że Lenovo ThinkVision M14t otrzymało właśnie port USB-C podłączyć do ekranu możemy nie tylko laptop, ale także tablet lub smartfon. I myślę, że to może być czymś, co sprawi, że naprawdę sporo potencjalnych klientów zainteresuje się zakupem tego sprzętu.

Monitor, który możesz zabrać zawsze ze sobą? Poznajcie ThinkVision M14t!

Zobacz także: Lenovo Legion Duel zaprezentowany. Gracze mobilni powinni być zachwyceni!

Cena oraz dostępność

Niestety, ale nadal nie wiemy czy Lenovo ThinkVision M14t pojawi się w sprzedaży na Starym Kontynencie, a w tym i w naszym kraju. Pewne jest natomiast, że nowość chińskiego producenta już we wrześniu tego roku trafi na rynek Stanów Zjednoczonych. Na tamtejszym rynku cena zostanie ustalona na poziomie 449 dolarów czyli około 1705 zł. Z jednej strony to nie mało, a z drugiej rozwiązanie to wydaje się na tyle wygodne, że myślę, że znajdzie swoich fanów. Z niecierpliwością czekam na informację o premierze w Europie!

Co myślicie o Lenovo ThinkVision M14t? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!