Motorola Edge Lite z Qualcomm Snapdragonem 765G już niedługo może trafić na rynek

moto edge
Moto Edge

Jakiś czas temu Motorola wprowadziła na rynek dwa flagowce z serii Egde. I najnowsze plotki i doniesienia wskazują, że to nie jedyne smartfony z tej rodziny. Bardzo możliwe, że doczekamy się premiery także Motoroli Edge Lite, która zaoferuje bardzo dobry stosunek ceny do możliwości. Co wiemy na jej temat?

Motorola Edge Lite

Z jednej strony smartfony z “Lite” w nazwie oferują znacznie gorszą wydajność niż te standardowe, a z drugiej Motorola Edge Lite, przynajmniej jeśli wierzyć plotkom, wydaje się naprawdę ciekawym urządzeniem. Nadchodząca nowość tego producenta ma być wyposażona w Qualcomm Snapdragona 765G. Jednostka ta otrzyma także wbudowany modem 5G, a co za tym idzie sprzęt ten powinien przypaść do gustu także tym osobom, które chcą korzystać z dobrodziejstw sieci nowej generacji. Motorola Edge Lite może otrzymać także aż 6 GB RAM-u, a na pliki użytkownika zostanie przeznaczone 128 GB pamięci wewnętrznej. I przyznam szczerze, że takie połączenie w średniaku może być strzałem w dziesiątkę.

Nie wszyscy użytkownicy chcą wydawać większe kwoty na zakup flagowca i to właśnie średniopółkowe smartfony cieszą się coraz to większą popularnością. Czy sytuacja będzie wyglądać podobnie w przypadku nadchodzącej nowości Motoroli? Bardzo możliwe. Ciekawostką wydaje się także cena. Oczywiście nie została ona potwierdzona przez samego producenta, a co za tym idzie musimy traktować ją z lekkim przymrużeniem oka.

Zobacz także: ASUS ROG Phone III uchwycony na zdjęciu. Poznaliśmy także specyfikację tego urządzenia!

Niemniej jednak jeśli plotki staną się faktem to Motorola Edge Lite ma kosztować na rynkach Starego Kontynentu około 400 euro czyli jakieś 1785 zł. Nadal zagadką pozostaje pełna specyfikacja tego sprzętu oraz data jego premiery, ale sam mam zamiar śledzić wszystkie informacje na ten temat z wyjątkową ciekawością. Miejmy nadzieję, że już niedługo wszystko stanie się jasne!

Na zdjęciu głównym znajduje się Motorola Edge.

Co myślicie o pierwszych informacjach na temat specyfikacji Motoroli Edge Lite? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!