Strona główna Aktualności Motorola RAZR (2019) na renderach prasowych. Premiera już niedługo?

Motorola RAZR (2019) na renderach prasowych. Premiera już niedługo?

-

Pamiętacie kultową wręcz Motorole RAZR? Teraz firma postanowiła stworzyć coś na wzór tamtego urządzania, ale w wykorzystaniem nowych technologii. Motorola RAZR (2019) pojawiła się na pierwszych rendarach prasowych!

Motorola RAZR (2019) coraz bliżej

Nowość firmy Motorola nie będzie posiadać klapki, a składany ekran. Miejmy nadzieję, że producent ten poradzi sobie lepiej niż Samsung w przypadku Galaxy Folda. Model oznaczony jako RAZR (2019) trafi na rynek w niestandardowym, trójkątnym pudełku. W środku znajdziemy oczywiście ładowarkę, kabel USB C oraz przejściówkę z USB C na złącze słuchawkowe. Przejściówka ta momentalnie sugeruje nam, że składany smartfon Motoroli zostanie pozbawiony jacka 3,5 mm.

motorola razr (2019) 13Zobacz też: OnePlus nie planuje na razie składanego telefonu. Za to może pojawić się telewizor

Sam wygląd telefonu na renderach prasowych nie odbiega od tego co widzieliśmy już wcześniej. Na froncie znajdziemy spory składany ekran z charakterystycznym wcięciem w jego górnej części. Plotki mówiły o drugim wyświetlaczu z tyłu urządzenia, ale, niestety, na zaprezentowanych teraz renderach nie jesteśmy w stanie tego dostrzec. Główny wyświetlacz typu OLED będzie mieć przekątną 6,2 cala i rozdzielczości 2142 x 876 mm. Za wydajność powinien odpowiadać Qualcomm Snapdragon 710. Jednostka ta będzie wspierana przez 6 GB RAM-u, a na pliki użytkownika zostanie przeznaczone 128 GB pamięci wewnętrznej. Całość będzie działała dzięki baterii o pojemności 2730 mAh. Co z ceną? Tanio nie będzie. Motorola RAZR (2019) ma być dostępna w bardzo limitowanej ilości i jedynie na terenie Stanów Zjednoczonych w cenie 1500$ (ok. 5770 zł).

motorola razr (2019) 4Warto przeczytać: Pierwsze w Europie Strefy Motorola zostaną otwarte w Polsce. Nie zabraknie licznych promocji!

Czy tego typu smartfony mają sens?

I tak i nie. Powrót takich kultowych urządzeń jak Motorola RAZR jest świetnym pomysłem, ale uważam, że tegoroczne wydanie tego telefonu będzie raczej ciekawostką niż czymś co zdobędzie prawdziwą popularność. Składane smartfony nadal nie są dopracowane do perfekcji czego idealnym przykładem mogą być niedawne problemy z Samsung Galaxy Foldem. Miejmy nadzieję, że Motorola lepiej sprawdziła wszystkie części swojego urządzenia i zaprezentuje nam coś co przypadnie do gustu fanom kultowego RAZR z klapką!

motorola razr (2019) 2

Co myślicie o tak wyglądającej Motoroli RAZR (2019)? Czy waszym zdaniem tego typu telefony mają sens? Zapraszamy do dyskusji!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej