Motorola Razr 50 Ultra pozuje na zdjęciach

Motorola razr 40
Motorola razr 40

Nowoczesne smartfony często lubią pozować na nieoficjalnych zdjęciach. Wiele urządzeń w ten sposób zostało zaprezentowanych jeszcze przed premierą. Tym razem łupem tajemniczych fotografów padła nowa Motorola Razr 50 Ultra znana również pod nazwą Motorola Razr Plus.

Motorola nie wprowadzi większych zmian wizualnych

Zdjęcia, które przedostały się do Internetu wskazują, że producent nie dokonał większych zmian w najnowszym smartfonie Razr 50 Ultra. Ekran dotykowy pozostał taki sam jak w poprzednim modelu. Na głównym wyświetlaczu znajduje się również umieszczone pośrodku górne wycięcie na aparat do selfie. Dodatkowo na przodzie znajdują się dwie kamery. Fotografię zdradzają również kolor tylnej pokrywy baterii. Oprócz widocznego niebieskiego (lub granatowego) możemy spodziewać się kolorów pomarańczy i zieleni. Źródło publikacji dodaje, że nowy Razr będzie miał także 12 GB RAM-u i 256/512 GB pamięci. Mile widzianym rozwiązaniem mogłaby być dodatkowa pamięć RAM z możliwością rozszerzenia (opcja dostępna w różnych smartfonach).  

Motorola Razr 50 Ultra pozuje na zdjęciach
fot. Ryan McNeal

Brak większych zmian w samym wyglądzie powoduje, że urządzenie jedyne czym będzie mogło zachwycić to parametry. Nie ukrywam, że rynek liczy również na rozwiązania sztucznej inteligencji, która w 2024 roku powinna być standardem w każdym flagowym smartfonie. Jeśli zaś rozchodzi się o specyfikację techniczną nowego modelu Razr to przypuszcza się, że na pokładzie znajdziemy procesor Snapdragon 8 Gen 3 lub 4. Zwracając uwagę również na wyświetlacz spodziewamy się, że składany ekran wykonany będzie w technologii OLED o przekątnej ponad 6,7 cala z częstotliwością odświeżania na poziomie minimum 144 Hz. Smartfon będzie prawdopodobnie obsługiwał szybkie ładowanie (jest to w tych czasach standard). Z kolei akumulator w urządzeniu powinien mieć pojemność co najmniej 4500 mAh. Osobiście wolałbym 5000 mAh. Na pokładzie znajdzie się również Androida 14.

Źródło: Androidauthority, Gizmochina

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!