Strona główna Aktualności Motorola razr 5G już jest! To kolejne podejście tego producenta do składanych...

Motorola razr 5G już jest! To kolejne podejście tego producenta do składanych smartfonów

-

Motorola postanowiła wrócić do grupy popularnych producentów telefonów komórkowych i wydała Motorolę razr, która stylistyką nawiązywała do ich starszych produktów, jednak w rzeczywistości oferowała nowoczesną technologię w postaci składanego ekranu. Pomimo tego, że smartfon miał wiele wad, fani uwierzyli w markę, a Motorola postanowiła ustosunkować się do krytyki i właśnie wydała następcę – poznajcie Motorolę razr 5G!

Razr 5G, czyli druga generacja „składaka” Motoroli

Razr 5G – podobnie jak poprzednik – designem nawiązują do klasycznych telefonów Motoroli, choć kilka rzeczy się zmieniło. Czytnik linii papilarnych ukryto w logu Motoroli oraz nieco zmodyfikowano dolną krawędź. Poprawiono także zawias odpowiedzialny za zamykanie smartfona. Oczywiście nie obyło się bez poprawy specyfikacji. Ta nadal jest średnio-półkowa ale nieco lepsza. W telefonie znajdziemy procesor Qualcomm Snapdragon 765G , 8 gigabajtów pamięci RAM i 256 gigabajtów na dane użytkownika. Do tego mamy główny wyświetlacz 6,2 cala pOLED o rozdzielczości 2142 x 876 pikseli.

Wiele uwagi poświęcono dodatkowemu wyświetlaczowi na zewnętrznej części obudowy, z którego korzystamy kiedy smartfon jest złożony. Ma on 2,7 cala, rozdzielczość 800 x 600 i jest wykonany w technologii gOLED. Ma on pozwolić nam na podgląd powiadomień (a nawet na ich odpowiadanie), sterowanie muzyką oraz wyświetlanie wybranych aplikacji – producent preferuje korzystanie z wiadomości, kalkulatora, notatek Keep, wiadomości Google, Google Home i Youtube (w razie potrzeby możemy uruchomić każdy inny program). Poprawiono również aparat, a całość zasila niewielkie ogniwo o pojemności 2800 mAh, które naładujemy szybko dzięki Turbo Power o mocy 15 W. Oczywiście nie można zapomnieć o łączności 5G i specjalnej powłoce zapewniającej umiarkowaną odporność na wodę.

Warto przeczytać: Motorola RAZR już dostępna w Polsce. Cena robi wrażenie

Oczywiście Motorola razr 5G będzie sprzedawana w Polsce jeszcze podczas tej jesieni. Cena? Ta jest całkiem spora, choć nie aż tak bardzo, jak za „składaka” i wynosi 6499 złotych.

Jak się Wam podoba Motorola razr 5G? Dajcie znać w komentarzu!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej