Lubicie telefony z klapką? Właśnie do sprzedaży trafił myPhone Tango LTE

MyPhone Tango LTE
MyPhone Tango LTE

Mam wrażenie, że telefony z klapką nagle zniknęły, choć były niezwykle popularne. Co prawda, tego typu urządzenia wracają za sprawą nowej edycji Motoroli Razr czy Samsunga Z Flip. Jednakże nie są to takie klasyczne telefony z klapką. Ale myPhone Tango LTE jest dosłownie tym, co pamiętamy.

myPhone Tango LTE to klasyczny telefon z klapką, który oferuje nowoczesne funkcje

myPhone Tango LTE ma być właśnie klasycznym telefonem z klapką, który pozwala na wygodne odbieranie, jak i kończenie połączeń (gestem otwarcia, zamknięcia). No i oczywiście mamy dwa ekrany. Kolorowy wyświetlacz 2,4″ to ten główny, schowany pod klapką, która służy nam do pisania SMS-ów, przeglądania menu czy konfigurowania sprzętu. Na zewnątrz natomiast znajdziemy wyświetlacz 1,77″. Jego zadaniem jest umożliwienie nam podglądu najważniejszych informacji (na przykład nieodebranych połączeniach).

myPhone Tango LTE
myPhone Tango LTE

Otwierając telefon znajdziemy duże, wyspowe, podświetlane klawisze. Zauważymy również dodatkowe przyciski za pomocą których uzyskamy szybki dostęp do danych funkcji: wiadomości SMS, aparatu i radia (działa bez słuchawek). Wbudowane zostały również przyciski SOS oraz ICE. No i oczywiście jest tutaj LTE z obsługą VoLTE.

myPhone Tango LTE
myPhone Tango LTE

Całość zasila ogniwo o pojemności 1400 mAh. Przekłada się to nawet na 16 dni pracy w trybie czuwania oraz na 5 godzin ciągłych rozmów. Telefon oferuje również aparat 2 MP, Bluetooth 5.1, Dual SIM oraz – co ciekawe – port USB typu C.

myPhone Tango LTE
myPhone Tango LTE

Ile kosztuje myPhone Tango LTE? Firma MPTech wyceniła swój najnowszy telefon na 259 złotych. Urządzenie jest sprzedawane w czarno-srebrnej wersji kolorystycznej.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!