MyScreen skutecznie zabezpieczy ekran Twojego smartfona!

MyScreenPROTECTOR
MyScreenPROTECTOR

Jesteś właścicielem smartfona, tabletu lub innego urządzenia mobilnego i chcesz zadbać o jego bezpieczeństwo? Odpowiedzią na Twoje potrzeby może być MyScreen, czyli idealnie dopasowane folie ochronne.

MyScreen

Znalezienie odpowiedniej ochrony ekranu smartfona czy tabletu może być ciężkim zadaniem. Wiele dostępnych modeli albo oferuje niski poziom ochrony, albo jest po prostu źle wycięta, co znacznie obniża wrażenia z użytkowania. Ale tak wcale nie musi być!

W ofercie MyScreen znajdziesz folie ochronne nie tylko na telefony, ale również na tablety, nawigacje, aparaty fotograficzne, zegarki i wiele innych urządzeń. Mowa tu nawet o liczbie ponad 8000 modeli ochronnych, dostępnych od ręki. Bez względu na to, czy masz najnowsze urządzenie, czy też coś starszego, z pewnością znajdziesz odpowiednią folię ochronną dla siebie. Warto dodać, że MyScreen to nie tylko ochrona ekranu, ale też tyłu oraz boków Twojego smartfona.

Asortyment obejmuje kilka różnych wariantów folii.

  • 3D Expert MAT – matowa folia na przód i tył,
  • IMPACT GLASS – hybrydowe szkło połączone z folią, niezwykle wytrzymałe na uderzenia,
  • AntiCRASH PRO – folia wzmacniająca ekran nawet pięciokrotnie,
  • AntiCRASH AntiSPY – folia z warstwą ochronną zwiększającą prywatność,
  • AntiCRASH AntiBLUE – folia z filtrem niebieskiego światła,
  • MySCREEN Style – personalizacja wyglądu smartfona własnym nadrukiem.

Ta ostatnia, to usługa przygotowywania specjalnych skinów na tył obudowy. Możesz wybrać dowolną grafikę, na przykład zdjęcie rodzinne, ulubioną tapetę czy inny wzór, a odpowiedni skin zostanie przygotowany idealnie pod Twój model smartfona. Szeroką gamę dopełniają inne gadżety chroniące – warto wymienić chociażby specjalne nakładki na obiektywy (wszak chyba nikt nie chce zarysować lub zbić sobie aparatu) czy również szkła ochronne i hybrydowe na różne urządzenia, w tym smartfony czy smartwatche.

MyScreen

Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem własnego biznesu związanego z akcesoriami dla urządzeń mobilnych, to MyScreen ma dla Ciebie rozwiązanie. Firma oferuje unikalny system, dzięki któremu nie musisz ponosić kosztów inwestycyjnych ani ryzyka handlowego. W ten sposób możesz skupić się na promowaniu i sprzedaży produktów, bez konieczności posiadania magazynu i zapasu towaru. Klienci natomiast otrzymają gęstą sieć punktów, w których to zainstalują sprawdzoną ochronę na swoich sprzętach.

MyScreenPROTECTOR

Na tegorocznych targach MWC 2023 odwiedziliśmy stoisko MyScreen prezentujące usługę CUT&USE 6.0. W celach testu upuszczaliśmy ciężarek 0,5 kg na ekran telefonu z folią MyScreen. Jak się okazuje, telefon przeżył taki upadek. Więcej dowiecie się z poniższego filmu.

Artykuł płatny. Powstał przy współpracy z MyScreen.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!