MyScreen na IFA 2023 prezentuje moc nowości! [+BONUS]

MyScreen IFA 2023
MyScreen IFA 2023

Firma MyScreen pojawiła się na targach IFA 2023 w Berlinie i nie mogliśmy przegapić ich stoiska. Jakie ciekawe produkty zaprezentowano? Pokazujemy! Zostańcie z nami do końca, ponieważ mamy dla Was niespodziankę.

MyScreen na IFA 2023

MyScreen to polska marka, która od wielu lat zajmuje się produkcją akcesoriów ochronnych dla całej masy sprzętów, zwłaszcza mowa tu o smartfonach, tabletach czy nawigacjach. Firma skupia się głównie na ekranach, ale do jej asortymentu dołączą casse’y, etui i inne dodatki.

Firma otworzyła własne stoisko na targach IFA 2023 w Berlinie i postanowiliśmy ich odwiedzić. Szczególną nowością jest usługa naklejania folii ochronnych na ekrany i nawigację w samochodach. Jest to świetna opcja, aby zadbać o te dosyć wrażliwe elementy wyposażenia aut, tym bardziej, że podczas jazdy rzadko możemy być szczególnie ostrożni. Dodatkowa ochrona jest tutaj ogromnym bonusem.

Co ważne, po założeniu folii, ekrany w autach zachowują 100% swojej funkcjonalności, a warstwa ochronna jest wręcz niezauważalna i nie wpływa na jakość wyświetlanego obrazu.

Nie zabrakło innych akcesoriów. Pracownicy MyScreen chętnie pokazywali swoje maszyny potrzebne do przygotowywania idealnie wyciętych folii, a także instalowali je na smartfonach.

Wielu z Was mogą zaciekawić case’y, które cechują się dużą wytrzymałością, idealnym spasowaniem oraz unikatowymi wzorami. Firma MyScreen zaoferuje wręcz pełen pakiet akcesoriów ochronnych dla urządzeń mobilnych.

Świetnym przykładem tego typu case’ów są te pokazane na zdjęciu poniżej. Wiele egzemplarzy tworzy razem ciekawy wzór żyrafy, a pojedyncze case’y mają jej pewien fragment. Te case’y mają pojawić się jeszcze w I kwartale 2024 roku.

Promocja dla czytelników ROOTBLOG

Specjalnie dla czytelników ROOTBLOG-a firma MyScreen przygotowała kod rabatowy rootblog30, który obniża koszty nieprzecenionych produktów aż o 30%. Promocja obowiązuje w oficjalnym sklepie MyScreen.

Kod rabatowy: rootblog30

Artykuł sponsorowany. Artykuł powstał przy współpracy z marką MyScreen.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!